Dantų implantacija

GRĮŽTI

Aprašymas

Dantų implantacija yra saugus ir patikimas būdas turėti nuolatinius dantis ir išvengti neigiamų išvaizdos bei sveikatos pokyčių. Dantų implantas yra iš titano pagamintas tvirtas danties šaknies pakaitalas, kuriam prigijus, tvirtinami dantų vainikėliai. GOC klinikoje naudojame tik aukštos kokybės implantus ir protezavimo medžiagas, tad pacientai estetiška šypsena ir funkcionaliais dantimis džiaugsis ilgus metus.

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

PROCEDŪROS EIGA

Vieno danties atkūrimas. Jeigu pacientui būtina šalinti dantį, yra galimybė taikyti vienmomentę implantaciją. Vienmomentė implantacija – tai šiuolaikinėje odontologijoje atliekama procedūra, kurios metu implantas įsriegiamas iš karto pašalinus dantį. Vieno implanto įsriegimas trunka apie 20–30 minučių. Tam tikrais atvejais to paties vizito metu gali būti pritvirtinama ir laikino danties karūnėlė.

Kelių dantų atkūrimas. Siekiant ilgalaikio kelių dantų atkūrimo, atliekama dantų implantacija ir protezavimas pavieniais vainikėliais. Trūkstamų dantų vietoje įsriegiamas reikiamas skaičius implantų, kurie prigyja po 4–12 savaičių. Tuomet atliekamas protezavimas. Dantų tiltas idealiai priderinamas prie esančių natūralių dantų, todėl šypsena atrodo ypač estetiškai.

Visų dantų atkūrimas. Yra keli bedančių žandikaulių atkūrimo būdai: išimamieji protezai, išimamos plokštelės fiksacija ant 2 implantų, šypsenos atstatymas įsriegiant 4, 6 ar daugiau implantų.

Išimamieji protezai. Tai yra ekonominis dantų atkūrimo būdas (lyginant su dantų atkūrimu ant implantų), tačiau jie turi daug trūkumų ir pacientams sukelia diskomfortą. Protezai nestabiliai laikosi, su jais sudėtinga kalbėti, valgyti, be to, žandikaulio kaulas neapsaugomas nuo tirpimo. Išimamos plokštelės diskomfortą ženkliai sumažinti padeda lokatorinė sistema. Tai yra išimamo protezo fiksavimas ant dviejų implantų, siekiant užtikrinti stabilią fiksaciją ir pagerinti kramtymo funkciją.

Visi ant keturių. Tai neišimamo protezo tvirtinimas ant keturių implantų. Šis sparčiai populiarėjantis metodas suteikia galimybę turėti neišimamus dantis. Tai yra ekonomiškas ir greitas šypsenos atkūrimo būdas, atstatantis kramtymo funkciją ir estetiką.

6, 8 ir daugiau implantų. Norint sukurti stabilią ir patikimą situaciją, įsriegiama 6, 8 ar daugiau implantų ir estetiška bei funkcionali šypsena atkuriama neišimamu tiltu arba atskirais mažais tilteliais. Implantų gijimo laikotarpiu pacientui pagaminami laikini plastmasiniai dantys, kurie po 3–4 mėnesių keičiami pastoviu protezu.

SVARBU ŽINOTI

Delsiant atkurti dantis, pradeda tirpti žandikaulio kaulas. Esant nepakankamam kaulo tūriui, neįmanoma atlikti implantacijos procedūros. Tokiu atveju trūkstamą žandikaulio kaulo kiekį tenka priauginti. Laiku atkūrus dantis implantais, išvengiama sveikatos problemų, neigiamų išvaizdos pokyčių ir sudėtingų kaulo priauginimo operacijų.

Lankėtės mūsų klinikoje? Įvertinkite mūsų kliniką nuo 1 iki 5 žvaigždučių.

ĮVERTINKITE