Protezavimas

Visi vainikėliai ir protezai gaminami vienoje iš stipriausių dantų laboratorijų Lietuvoje „AZ dantų projektas“.

Protezavimas

Kai nuosavą dantį dar galima išsaugoti, bet jau nebeįmanoma patikimai restauruoti plombinėmis medžiagomis ar laminatėmis, atliekamas protezavimas. Protezas arba vainikėlis, gaminamas laboratorijoje, kiekvienam pacientui individualiai, atkuriant unikalią danties formą bei parenkant tinkamą spalvą. Restauruojant daugumą ar visus dantis – vainikėlių spalvą pasirenka pats pacientas, atkuriant vieną ar kelis, spalvą parenka gydytojas, atsižvelgdamas į estetinį vaizdą greta esančių sveikų dantų.

Priklausomai nuo gydymo atvejo bei paciento poreikių, vainikėlis gali būti pagamintas iš plastiko arba cirkonio keramikos. Pagrindiniai skirtumai – estetinis vaizdas, tarnavimo laikas, kaina.

Plastikinis vainikėlis

Iš plastiko pagamintas protezas dažniausiai naudojamas tik kaip laikinas vainikėlis, estetiniam vaizdui sukurti ir gražiai dantenų linijai suformuoti. Tokio vainikėlio privalumas – maža kaina. Trūkumas – nepatvarumas. Lyginant su cirkonio keramikos vainikėliu, plastikinis ne tik greičiau dėvisi, bet ir turi tikimybę lūžti arba skilti, esant didesnei kramtymo jėgai.

Cirkonio keramikos vainikėlis

Cirkonio keramika – bene labiausiai vertinama protezavimo medžiaga. Vainikėlis pagamintas iš cirkonio keramikos atrodo ne tik itin natūraliai, bet ir pasižymi išskirtiniu tvirtumu. Toks vainikėlis gali būti tvirtinamas ne tik estetinėje zonoje, bet ir krūminių bei prieškrūminių dantų srityje, kuriai tenka didžiausia kramtymo jėga.

Gydymo eiga

Pirmas vizitas. Atliekama rentgeno nuotrauka, kuri padeda įvertinti danties bei jo šaknų būklę. Jei danties šaknys nesveikos ar buvo netinkamai sugydytos, taikomas endodontinis gydymas ir atliekamas kanalų sutvirtinimas stiklo pluošto kaištiniu kultiniu įklotu. Neretai ši procedūra atliekama net ir esant sveikoms šaknims, siekiant sumažinti galimo uždegimo riziką. Tik tuomet karieso pažeistas dantis išvalomas ir gydomas. Atstačius danties kultį, jis apšlifuojamas. Uždedamas laikinas vainikėlis. 

Antras vizitas. Susiformavus dantenų linijai, nuimami atspaudai, kurie siunčiami į laboratoriją nuolatinio vainikėlio gamybai.

Trečias vizitas. Laikinas vainikėlis pakeičiamas nuolatiniu, iš cirkonio keramikos pagamintu, vainikėliu.

BE

Baimės, įtampos ir skausmo

Garliavos odontologijos centre ilgos ar sudėtingos procedūros gali būti atliekamos su intravenine sedacija. Intraveninė sedacija padeda pacientui atsipalaiduoti ir nejausti diskomforto, įtampos bei nerimo viso gydymo metu.

10

METŲ GARANTIJA IMPLANTACIJAI

Dantų implantacijai suteikiame 10 metų garantiją. Neprigijus ar iškritus implantui, įsipareigojame nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.

12

MĖNESIŲ GARANTIJA PROTEZAVIMUI

Cirkonio keramikos protezams (pavieniams vainikėliams, tiltams, dantų lankui) suteikiame 12 mėnesių garantiją. Skilus ar lūžus protezui, įsipareigojame nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.

Paslaugų kainos

 • Laikinas vainikėlis 60€
 • Plastikinis vainikėlis 100€
 • Cirkonio keramikos vainikėlis 400€
 • Cirkonio keramikos vainikėlis (estetinėje zonoje) 450€
 • Danties šlifavimas 30€
 • Danties sienelių atstatymas prieš endodontiją arba kulties atstatymas prieš protezavimą 50€
 • Stiklo pluošto kaištinis kultinis įklotas (vienašaknis) 100€
 • Stiklo pluošto kaištinis kultinis įklotas (daugiašaknis) 120€
 • Alginatinis atspaudas (1 žandikaulis) 10€
 • Silikoninis atspaudas (1 žandikaulis) 20€
 • Individualus šaukštas, pagamintas laboratorijoje 20€
 • Sąkandžio registras 19€
 • Centro linijos registras 30€
 • Dantų modelis ir silikoninis gidas (1 žandikaulis) 330€
 • Danties vainikėlio nuėmimas 30-60€
 • Įkloto išėmimas 30-60€

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu