Protezavimas

Kai nuosavą dantį dar galima išsaugoti, bet jau nebeįmanoma patikimai restauruoti plombinėmis medžiagomis ar laminatėmis, atliekamas protezavimas. Protezas arba vainikėlis, gaminamas laboratorijoje, kiekvienam pacientui individualiai, atkuriant unikalią danties formą bei parenkant tinkamą spalvą. Restauruojant daugumą ar visus dantis – vainikėlių spalvą pasirenka pats pacientas, atkuriant vieną ar kelis, spalvą parenka gydytojas, atsižvelgdamas į estetinį vaizdą greta esančių sveikų dantų.

Priklausomai nuo gydymo atvejo bei paciento poreikių, vainikėlis gali būti pagamintas iš plastiko arba cirkonio keramikos. Pagrindiniai skirtumai – estetinis vaizdas, tarnavimo laikas, kaina.

Plastikinis vainikėlis

Iš plastiko pagamintas protezas dažniausiai naudojamas tik kaip laikinas vainikėlis, estetiniam vaizdui sukurti ir gražiai dantenų linijai suformuoti. Tokio vainikėlio privalumas – maža kaina. Trūkumas – nepatvarumas. Lyginant su cirkonio keramikos vainikėliu, plastikinis ne tik greičiau dėvisi, bet ir turi tikimybę lūžti arba skilti, esant didesnei kramtymo jėgai.

Cirkonio keramikos vainikėlis

Cirkonio keramika – bene labiausiai vertinama protezavimo medžiaga. Vainikėlis pagamintas iš cirkonio keramikos atrodo ne tik itin natūraliai, bet ir pasižymi išskirtiniu tvirtumu. Toks vainikėlis gali būti tvirtinamas ne tik estetinėje zonoje, bet ir krūminių bei prieškrūminių dantų srityje, kuriai tenka didžiausia kramtymo jėga.

Gydymo eiga

Pirmas vizitas. Atliekama rentgeno nuotrauka, kuri padeda įvertinti danties bei jo šaknų būklę. Jei danties šaknys nesveikos ar buvo netinkamai sugydytos, taikomas endodontinis gydymas ir atliekamas kanalų sutvirtinimas stiklo pluošto kaištiniu kultiniu įklotu. Neretai ši procedūra atliekama net ir esant sveikoms šaknims, siekiant sumažinti galimo uždegimo riziką. Tik tuomet karieso pažeistas dantis išvalomas ir gydomas. Atstačius danties kultį, jis apšlifuojamas. Uždedamas laikinas vainikėlis. 

Antras vizitas. Susiformavus dantenų linijai, nuimami atspaudai, kurie siunčiami į laboratoriją nuolatinio vainikėlio gamybai.

Trečias vizitas. Laikinas vainikėlis pakeičiamas nuolatiniu, iš cirkonio keramikos pagamintu, vainikėliu.

Kompetencija

Kompetentingi dantų technikai

Garliavos odontologijos centras bendradarbiauja su viena profesionaliausių dantų technikų laboratorijų Lietuvoje „AZ dantų projektas“.

12 mėnesių garantija protezavimui

12 mėnesių garantija protezavimui

Cirkonio keramikos protezams (pavieniams vainikėliams, tiltams, dantų lankui) suteikiama 12 mėnesių garantija. Skilus ar lūžus protezui, įsipareigojame nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.

Gydymas su intravenine sedacija

Garliavos odontologijos centre dantų protezavimas gali būti atliekamas su intravenine sedacija. Ši procedūra padeda pacientui atsipalaiduoti ir nejausti diskomforto, įtampos bei nerimo viso gydymo metu.

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą. Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją ir sužinokite kokie galimi Jūsų problemos sprendimo būdai.

*Registracija galima tik užpildžius žvaigždute pažymėtus laukelius.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

 • Laikinas vainikėlis 50€
 • Plastikinis vainikėlis 100€
 • Cirkonio keramikos vainikėlis 300€
 • Cirkonio keramikos vainikėlis (estetinėje zonoje) 350€
 • Danties šlifavimas 20€
 • Danties sienelių atstatymas prieš endodontiją arba kulties atstatymas prieš protezavimą 50€
 • Stiklo pluošto kaištinis kultinis įklotas (vienašaknis) 80€
 • Stiklo pluošto kaištinis kultinis įklotas (daugiašaknis) 100€
 • Alginatinis atspaudas (1 žandikaulis) 10€
 • Silikoninis atspaudas (1 žandikaulis) 20€
 • Individualus šaukštas, pagamintas laboratorijoje 20€
 • Sąkandžio registras 19€
 • Centro linijos registras 30€
 • Dantų modelis ir silikoninis gidas (1 žandikaulis) 330€
 • Danties vainikėlio nuėmimas 20-40€
 • Įkloto išėmimas 30-60€
Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą. Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją ir sužinokite kokie galimi Jūsų problemos sprendimo būdai.

*Registracija galima tik užpildžius žvaigždute pažymėtus laukelius.

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.