Oficialios garantijos

Ką svarbu žinoti, kad suteikiamos garantijos nebūtų fiktyvios?

Pažadas suteikti ilgametes garantijas – vienas iš dažniausiai reklamoje naudojamų būdų norint sudominti klientą. Medicina – ne išimtis. Odontologijoje garantijos dažniausiai suteikiamos dantų implantams. Vienos klinikos žada kelerių metų trukmės garantijas, o kitos drąsiai įsipareigoja jas suteikti visam gyvenimui. Vertinant tik patį faktą, garantija visam gyvenimui atrodo kur kas patikimiau, tačiau priimant sprendimą reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į garantijos trukmę, bet ir į tai, kokiomis sąlygomis ji suteikiama.

Dokumentas su parašu

Tam, kad garantija galiotų, o prireikus pacientas galėtų tai įrodyti, garantijos trukmė ir visos jos sąlygos turėtų būti nurodytos sutartyje ir patvirtintos įgalioto klinikos atstovo parašu. Sertifikatai, lankstinukai bei kita informacinio pobūdžio medžiaga, kurioje skelbiama apie garantijas – nėra oficialus dokumentas, kuriuo remiantis pacientas galėtų apginti savo teises.

Nurodyta garantijos apimtis

Taip pat pacientai turėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kam bus suteikiama garantija: tik produktui ar produktui ir pakartotinei procedūrai. Jei garantija suteikiama tik produktui (pavyzdžiui danties implantui), nesėkmės atveju klinika suteiks produktą nemokamai, tačiau visas pakartotinės procedūros išlaidas tektų padengti pacientui.

Aiškiai įvardintos sąlygos

Kartais suteikiant garantiją, gali būti nurodomos ir papildomos sąlygos, kuriose numatoma kokiais atvejais garantija negalioja ar įvardinami tam tikri paciento įsipareigojimai. Visos šios sąlygos, kaip ir pats garantijos suteikimo faktas bei trukmė, turėtų būti nurodytos raštu ir patvirtintos įgalioto klinikos atstovo parašu.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu