OFICIALIOS GARANTIJOS

Gydymo planui | Dantų implantacijai | Dantų protezavimui

Garantijos

Garliavos odontologijos centro pacientams suteikiame oficialias garantijas, kuriomis patvirtiname mūsų paslaugų kokybę ir ilgaamžiškumą.

0

FIKSUOTOS KAINOS GARANTIJA

Konsultacijos metu sudarome detalų gydymo planą, kuriame nurodome visas būsimas procedūras, vizitų skaičių ir tikslią gydymo kainą. Šis panas – mūsų įsipareigojimas ir Jūsų garantija, kad tai, kas buvo suplanuota gydymo pradžioje, nepasikeis ir eigoje.

10

METŲ GARANTIJA IMPLANTACIJAI

Dantų implantacijai suteikiame 10 metų garantiją. Neprigijus ar iškritus implantui, įsipareigojame nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.

12

MĖNESIŲ GARANTIJA PROTEZAVIMUI

Cirkonio keramikos protezams (pavieniams vainikėliams, tiltams, dantų lankui) suteikiame 12 mėnesių garantiją. Skilus ar lūžus protezui, įsipareigojame nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.

VERTA ŽINOTI

Lietuvoje odontologiniam gydymui garantijos neprivalo būti taikomos, todėl kiekvienos klinikos vadovas savarankiškai sprendžia suteikti savo paslaugoms garantijas ar ne, ir jei taip, kokio – dydžio, trukmės. Tam, kad garantijos tikrai galiotų ir įvykus įvykiui Jums būtų suteiktos tos paslaugos, kurių tikėjotės, prieš pradedant gydymą svarbu atkreipti dėmesį į kelis niuansus.

OFICIALUS DOKUMENTAS

Sutartis | Pasas
Oficialiai taikoma garantija, turėtų būti patvirtinta raštu, numatant pagrindines sąlygas: kam, kokios trukmės, kokiomis aplinkybėmis garantija suteikiama. Jeigu garantiją suteikia pati klinika, dažniausiai pasirašoma sutartis arba jos galiojimo sąlygos nurodomos bendroje sutartyje. Jeigu garantiją suteikia produkto gamintojas, po paslaugos suteikimo pacientui turėtų būti įteikiamas kitas oficialus dokumentas, pavyzdžiui implantų pasas.

KAS SUTEIKIA GARANTIJĄ?

Klinika | Produkto gamintojas | Atstovas
Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kas suteikia garantiją – klinika, kuri atliko paslaugą, ar gamintojas, kurio produktas buvo naudojamas procedūros metu, pavyzdžiui dantų implantų gamintojas. Jeigu garantiją suteikia pati klinika, įvykus įvykiui ji įsipareigoja išspręsti esamą problemą. Jeigu garantija suteikiama gamintojo, klinika tampa tik tarpininku, kuris gali padėti spręsti problemą arba ne.

KAM SUTEIKIAMA GARANTIJA?

Tik produktui | Produktui ir pakartotinei procedūrai
Kartais, net ir kokybiškai suteikus paslaugas, vainikėlis gali skilti ar lūžti, o danties implantas neprigyti. Jeigu garantija buvo suteikta tik produktui, pakartotinės procedūros išlaidas, kurios gali sudaryti net ir pusę gydymo sumos, pacientui reikėtų padengti pačiam. Todėl pasidomėkite kam suteikiama garantija.

PAPILDOMOS SĄLYGOS

Labai dažnai suteikiant garantiją, būna nurodomos ir papildomos sąlygos, kurios numato kokiomis aplinkybėmis ir dėl kokių priežasčių garantija negalioja. Todėl visuomet atidžiai perskaitykite dokumentus ir atkreipkite dėmesį į tekstą mažesniu šriftu bei pažymėtą žvaigždute.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu