Mes niekuomet neturėjome tokio tikslo – įkurti tiesiog kliniką. Mūsų noras buvo sukurti ją tokią,  kurios pacientais patys norėtume būti. Požiūris, paslaugų kokybė, garantijos ir emocija su kuria pasitinka bei išlydi – tai svarbu kiekvienam iš mūsų. Todėl viskas, ką darome, prasideda nuo minties, o ko norėtumėte Jūs.

Ilona ir Simonas

Play Video about Garantijos video virselis

Garantijos

Po sudėtingesnio odontologinio gydymo savo pacientams suteikiame garantijas. Mes žinome, kad pasiūlėme tai, kas geriausia, todėl norime, kad tuo tikri būtumėte ir Jūs.

Fiksuotos kainos garantija

Konsultacijos metu sudarome detalų gydymo planą, kuriame nurodome visas būsimas procedūras, vizitų skaičių ir tikslią gydymo kainą. Šis planas – mūsų įsipareigojimas, kad tai, kas buvo suplanuota pradžioje, nepasikeis ir eigoje. Jei gydymo metu paaiškėtų, kad reikalinga papildoma procedūra, mes ją atliksime, ir Jums tai nieko nekainuos.

10 metų garantija dantų implantacijai

Dantų implantacijai suteikiame 10 metų garantiją. Neprigijus ar iškritus implantui, įsipareigojame nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.

12 mėnesių garantija dantų protezavimui

Cirkonio keramikos protezams (pavieniams vainikėliams, tiltams, dantų lankui) suteikiama 12 mėnesių garantiją. Skilus ar lūžus protezui, įsipareigojame nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.

Paslaugų kokybė

Tam, kad galėtume suteikti aukščiausios kokybės odontologines paslaugas, svarbu ne tik suburti kompetentingų specialistų komandą, bet ir pasirinkti patikimus partnerius. Todėl Garliavos odontologijos centre gydymo metu naudojamos išskirtinai tik aukščiausios kokybės medžiagos bei įranga, kurią pasirenka bei pasitiki gydytojas, taikomi tik tie gydymo metodai, kurie pagrįsti mokslu bei ilgamete praktika.

Mūsų partneriai

NobelBiocare, Straumann, Osstem, Adec, Global, Plandent, Dentsply Sirona, Ordoline, Restyline, Apriline, Viscoderm, Juves, Neuvia.

Požiūris

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą. Mes vertiname tai, kad Jūs pasirinkote mus.

Simonas
Simonas Šimkevičius
Ilona Šimkevičienė

Ilona Šimkevičienė

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.