Endodontinis gydymas

Endodontinis gydymas reikalingas atliekant danties protezavimą, kai norima jį apsaugoti nuo uždegimo arba kai šis procesas jau yra prasidėjęs danties šaknies kanale. Uždegimo atsiradimą ir vystymąsi gali lemti įvairios priežastys: susiformavęs kariesas, patirtos dantų traumos, prasta burnos higienos būklė, dantenų recesija. Negydomas uždegimas išprovokuoja ne tik aštrų, ilgai trunkantį skausmą, bet ir gali tapti danties praradimo, kaulo tirpimo ar periodontito (dantenų uždegimo) priežastimi.

Gydymo eiga

Priklausomai nuo klinikinės situacijos, endodontinis gydymas gali trukti kelis mėnesius, per kuriuos numatomi 1 – 3 vizitai. Prieš pradedant gydymą, visuomet atliekama rentgeno nuotrauka, kuri leidžia įvertinti esamą situaciją. Tuomet pažeistas danties šaknies kanalas krupščiai išvalomas, esant poreikiui, gydomas ir galiausiai užplombuojamas. Jei uždegimo priežastimi buvo susiformavęs kariesas, po endodontinio gydymo atliekamas danties vainikėlio estetinis plombavimas arba protezavimas.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

  • Kanalų gydymas (1 kanalas) 100€
  • Kanalų gydymas (2 kanalai) 180€
  • Kanalų gydymas (3 kanalai) 260€
  • Kanalų gydymas (4 kanalai) 340€
  • Antrinis kanalo gydymas (pergydymas) 120€
  • Uždegiminio kanalo gydymas 120-140€
  • Svetimkūnio pašalinimas iš kanalo arba apėjimas 60€

Į kanalų gydymo, pergydymo kainą, įskaičiuotos visos reikalingos procedūros ir priemonės: rentgeno nuotraukos, kanalo praėjimas, formavimas, plombavimas, senos plombinės medžiagos pašalinimas, kanalo užpildymas vaistais, laikina plomba.

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2021 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.