Endodontinis gydymas

Endodontinis gydymas reikalingas atliekant danties protezavimą, kai norima jį apsaugoti nuo uždegimo arba kai šis procesas jau yra prasidėjęs danties šaknies kanale. Uždegimo atsiradimą ir vystymąsi gali lemti įvairios priežastys: susiformavęs kariesas, patirtos dantų traumos, prasta burnos higienos būklė, dantenų recesija. Negydomas uždegimas išprovokuoja ne tik aštrų, ilgai trunkantį skausmą, bet ir gali tapti danties praradimo, kaulo tirpimo ar periodontito (dantenų uždegimo) priežastimi.

Gydymo eiga

Priklausomai nuo klinikinės situacijos, endodontinis gydymas gali trukti kelis mėnesius, per kuriuos numatomi 1 – 3 vizitai. Prieš pradedant gydymą, visuomet atliekama rentgeno nuotrauka, kuri leidžia įvertinti esamą situaciją. Tuomet pažeistas danties šaknies kanalas krupščiai išvalomas, esant poreikiui, gydomas ir galiausiai užplombuojamas. Jei uždegimo priežastimi buvo susiformavęs kariesas, po endodontinio gydymo atliekamas danties vainikėlio estetinis plombavimas arba protezavimas.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

  • Kanalų gydymas (1 kanalas) 140€
  • Kanalų gydymas (2 kanalai vieno vizito metu) 240€
  • Kanalų gydymas (3 kanalai vieno vizito metu) 340€
  • Kanalų gydymas (4 kanalai vieno vizito metu) 440€
  • Kanalo pergydymas 160€
  • Uždegiminio kanalo gydymas 180-200€
  • Svetimkūnio pašalinimas iš kanalo arba apėjimas 60€

Į kanalų gydymo, pergydymo kainą, įskaičiuotos visos reikalingos procedūros ir priemonės: darbas mikroskopu, rentgeno nuotraukos, kanalo praėjimas, formavimas, plombavimas, senos plombinės medžiagos pašalinimas, kanalo užpildymas vaistais, laikina plomba, nuskausminimas.

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.