Endodontinis gydymas

Atlikdami endodontinį gydymą, stengiamės ne tik išsaugoti nuosavą dantį, bet ir užtikrinti kuo ilgesnį jo funkcionavimo laikotarpį.

Endodontinis gydymas

Endodontinis gydymas reikalingas atliekant danties protezavimą, kai norima jį apsaugoti nuo uždegimo arba kai šis procesas jau yra prasidėjęs danties šaknies kanale. Uždegimo atsiradimą ir vystymąsi gali lemti įvairios priežastys: susiformavęs kariesas, patirtos dantų traumos, prasta burnos higienos būklė, dantenų recesija. Negydomas uždegimas išprovokuoja ne tik aštrų, ilgai trunkantį skausmą, bet ir gali tapti danties praradimo, kaulo tirpimo ar periodontito (dantenų uždegimo) priežastimi.

Gydymo eiga

Priklausomai nuo klinikinės situacijos, endodontinis gydymas gali trukti kelis mėnesius, per kuriuos numatomi 1 – 3 vizitai. Prieš pradedant gydymą, visuomet atliekama rentgeno nuotrauka, kuri leidžia įvertinti esamą situaciją. Tuomet pažeistas danties šaknies kanalas krupščiai išvalomas, esant poreikiui, gydomas ir galiausiai užplombuojamas. Jei uždegimo priežastimi buvo susiformavęs kariesas, po endodontinio gydymo atliekamas danties vainikėlio estetinis plombavimas arba protezavimas.

Paslaugų kainos

  • Kanalų gydymas (1 kanalas) 140€
  • Kanalų gydymas (2 kanalai vieno vizito metu) 240€
  • Kanalų gydymas (3 kanalai vieno vizito metu) 340€
  • Kanalo pergydymas 160€
  • Uždegiminio kanalo gydymas 180-200€
  • Svetimkūnio pašalinimas iš kanalo arba apėjimas 90€

Į kanalų gydymo, pergydymo kainą, įskaičiuotos visos reikalingos procedūros ir priemonės: darbas mikroskopu, rentgeno nuotraukos, kanalo praėjimas, formavimas, plombavimas, senos plombinės medžiagos pašalinimas, kanalo užpildymas vaistais, laikina plomba, nuskausminimas.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu