Periodontologija

GRĮŽTI

Aprašymas

APIE PERIODONTOLOGIJĄ

Dėl nepakankamos burnos higienos ir kitokių priežasčių gali išsivystyti periodonto ligos. Šios ligos skirstomos į gingivitą ir periodontitą. Gingivitas yra dantenas pažeidžianti bakterinė infekcija, kuri negydoma gali išsivystyti į pavojingesnę dantų ligą – periodontitą. Šią ligą galima atpažinti iš kraujuojančių, jautrių dantenų, dantų skausmo ar nemalonaus burnos kvapo. Pastebėję šiuos požymius, nedelsiant kreipkitės į periodontologą. Negydomas periodontitas lemia rimtas pasekmes: atsiranda dantų paslankumas ir rizikuojama dantis net prarasti.

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

GYDYMAS

Pirmasis periodonto ligų gydymo žingsnis – profesionali dantų higiena. Po procedūros sumažėja arba visiškai išnyksta dantenų kraujavimas, ant dantų paviršiaus mažiau kaupiasi apnašos. Esant didesniems pažeidimamas, neįmanoma išvalyti giliose kišenėse esančių apnašų. Tokiu atveju prireikia chirurginio gydymo, kuris yra atliekamas vietinėje nejautroje. Chirurginio gydymo metu, dantenos atkeliamos ir kruopščiai išvalomos giliai esančios dantų apnašos. Tuomet dantenos susiuvamos. Paskutinė gydymo stadija – tai palaikomasis gydymas. Norint išvengti periodontito pasikartojimo, būtina reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną.

SVARBU ŽINOTI

Siekiant sėkmingų gydymo rezultatų, būtinas paciento bendradarbiavimas su gydytoju: gydytojo rekomendacijų laikymasis, kruopšti dantų priežiūra namuose ir reguliarus profesionalios burnos higienos atlikimas.

Lankėtės mūsų klinikoje? Įvertinkite mūsų kliniką nuo 1 iki 5 žvaigždučių.

ĮVERTINKITE