Periodontologija

Periodontinis gydymas reikalingas tuomet, kai aplink dantis esančiuose audiniuose susidaro uždegimas. Pagrindinė jo atsiradimo priežastis – netinkama burnos higiena: negydomas kariesas, susikaupusios apnašos, infekcijos, retesniais atvejais – lėtinės ligos, rūkymas, hormoniniai pokyčiai.  Periodonto ligos, kaip ir kitos odontologinės problemos, išsivysto ilgainiui, ignoruojant pirmuosius simptomus. Vizualūs dantenų pokyčiai, dantų jautrumas, sklindantis nemalonus kvapas – pagrindiniai požymiai, įspėjantys apie pakitimus burnos ermėje.

Periodonto ligos

Gingivitas – pradinis periodontito etapas, dar kitaip vadinamas dantenų uždegimu. Pagrindiniai šios ligos simptomai susiję su dantenų pakitimais, tokiais kaip paburkimas, paraudimas, kraujavimas. Laiku pastebėjus, gingivitas gydomas atliekant profesionalią burnos higienos procedūrą, kurios metu pašalinamos kietos bei minkštos apnašos.

Periodontitas – burnos ertmės liga, pažeidžianti ne tik dantenas, bet ir kitus dantį supančius audinius: periodonto raištį, alveolės kaulą. Įprastai periodontitas išsivysto, laiku negydant gingivito. Sergant periodontitu pakinta dantenų spalva, tekstūra ir kontūras, susidaro dantenų kišenės, iš kurių gali pasirodyti kraujas ar pūliai, dantys ir dantenos tampa itin jautrūs karščiui bei šalčiui. Negydant periodontito, pasikeičia ir alveolės kaulo struktūra bei kiekis, ko pasekoje dantys praranda stabilumą: pradeda klibėti, kol galiausiai iškrenta. Ankstyvojoje stadijoje ši liga gali būti gydoma atliekant profesionalią burnos higienos procedūrą. Esant rimtesniems pažeidimams, taikomas chirurgininis gydymas, kurio metu atkeliamos dantenos ir pašalinamos giliai susikaupusios apnašos.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

  • PRF (trombocitais prisotintas fibrinas) 50€
  • Periodontito gydymas (1 dantis) 25€
  • Chirurginis periodontito gydymas (1 dantis) 60€
  • Perimplantito gydymas (1 dantis) 50€
  • Gingivektomija (1 dantis) 50€
  • Dantenų korekcija (1 dantis) 90€
  • Pasaitėlio plastika 60€
  • Recesijos gydymas (1 dantis) 200€
  • Danties šaknies rezekcija 70€
  • Danties šaknies rezekcija – cistektomija, retrogradinis plombavimas 200€

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2021 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.