Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higienos procedūra – viena iš svarbiausių profilaktinių priemonių, padedančių apsaugoti dantis bei dantenas nuo galimų pakitimų. Atliekant šią procedūrą bent 2 kartus per metus, ilgiau išsaugomi ne tik sveiki dantys, bet ir odontologinio gydymo metu pasiekti rezultatai. O svarbiausia tai, kad po burnos higienos procedūros dantys iš karto atrodo gražesni ir baltesni.

Gydymo eiga

Profesionali burnos higiena atliekama odontologo kabinete, naudojant ultragarsinį skalerį, „AIR-FLOW“ sistemą ir specialiai tam pritaikytus instrumentus. Iš tarpdančių ir nuo dantų paviršiaus (vidinio bei išorinio) pašalinamos susikaupusios apnašos bei susidariusios pigmentinės dėmės. Švarus paviršius nuvalomas specialiu šepetėliu ir padengiamas apsauginiu fluoro laku, kuris sumažina ėduonies susidarymo tikimybę. Po procedūros pacientas ne tik junta, bet ir mato akivaizdžius estetinius pokyčius.

Profesionali burnos higienos procedūra taip pat rekomenduojama:

  • prieš chirurginį gydymą. Švari burnos ertmė sumažina galimų komplikacijų riziką.
  • prieš estetinį plombavimą, mini protezavimą, protezavimą. Plombos, laminatės, vainikėlio spalva parenkama atsižvelgiant į greta esančių sveikų dantų spalvą. Kuo šviesesni natūralūs dantys, tuo gražesnis odontologinio gydymo rezultatas.
  • besilaukiančioms moterims. Nėštumo metu padidėjęs hormonų kiekis organizme, gali sąlygoti dantenų patinimą bei paraudimą, o dažnesnis pykinimas ir vėmimas padidina dantų jautrumą bei karieso atsiradimo tikimybę. Profesionali burnos higienos procedūra, padeda apsaugoti besilaukiančios moters dantis ir dantenas nuo galimų nemalonių pojūčių bei pažeidimų.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

  • Profesionali burnos higiena 65€
  • Pakartotinė burnos higiena po 1-2 savaičių 45€
  • Apnašų nuėmimas ir poliravimas (1 žandikaulis) 30€
  • Dantų poliravimas (1 žandikaulis) 20€
  • Medikamentinis paradontozinių kišenių praplovimas (1 dantis) 5€
  • Konkrementų pašalinimas (1 dantis) 5€
  • ICON procedūra (1 dantis) 45-75€

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.