Profesionali burnos higiena

GRĮŽTI

Aprašymas

APIE PROCEDŪRĄ

Profesionali burnos higiena (PBH) skirta ne tik dantų ligų prevencijai, bet ir estetiškai šypsenai. PBH metu, specialių aparatų pagalba pašalinamos ant dantų paviršiaus susikaupusios dantų apnašos (dantų akmenys). Profesionali burnos higiena apsaugo dantis nuo ligų, užtikrinamas gaivus burnos kvapas, be to, šypsena tampa baltesnė. Procedūra yra visiškai neskausminga ir trunka 30–60 min. Rekomenduojama profesionalią burnos higieną atlikti kas 6 mėnesius.

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

PROCEDŪROS EIGA

Naudojant ultragarsinį skalerį ir kitus specialius instrumentus, šalinamos apnašos, o  „AIR-FLOW“ sistema padeda nuo dantų paviršiaus pašalinti pigmentines dėmes. Tuomet, specialiu šepetėliu ir pasta nupoliruojamas dantų paviršius. Dantys padengiami fluoro laku. Ši medžiaga slopina rūgščių formavimąsi apnašose ir apsaugo dantis nuo ėduonies. Galiausiai, pacientas apmokomas savarankiškos burnos ertmės higienos. Taisyklinga burnos ertmės priežiūra namuose padeda ilgai išsaugoti sveiką ir gražią šypseną.

SVARBU ŽINOTI

Odontologai atkreipia dėmesį, kad savarankiškai valantis dantis namuose, pašalinama tik apie 60 % dantų apnašų. Laiku nepanaikinus visų apnašų profesionalios higienos metu, kyla grėsmė pavojingoms burnos ertmės ligoms, tokioms kaip periodontitas, kuris gali lemti net dantų praradimą.