Priežiūra po implantacijos

Teisinga burnos ertmės priežiūra po dantų implantacijos

Kaip ir turint nuosavus dantis, taip ir po dantų implantacijos, būtina teisinga burnos ertmės priežiūra. Priešingai nei dauguma mano, tam nereikia ypatingų pastangų ar papildomų priemonių, svarbu tik tinkamai ir reguliariai atlikti kasdienines procedūras bei nepamiršti apie profilaktiką.

Kruopšti kasdieninė priežiūra

Po dantų implantacijos, galima naudoti tas pačias priemones, kurias naudojame valydami nuosavus dantis. Kasdieninė burnos ertmės priežiūra turėtų prasidėti nuo kruopštaus tarpdančių išvalymo su dantų siūlu bei vieno danties šepetėliu. Tuomet visos apnašos pašalinamos nuo dantų paviršiaus naudojant įprastą šepetėlį ir pastą. Ši procedūra turėtų būti atliekama bent 2 kartus per dieną: ryte ir vakare, o esant galimybei – po kiekvieno valgio. Burnos skalavimo skystį naudoti reikėtų tik tuomet, kai tai daryti rekomenduoja gydytojas.

Reguliariai atliekama profesionali burnos higienos procedūra

Profesionali burnos higienos procedūra – viena iš svarbiausių profilaktinių priemonių, kuri padeda apsaugoti dantis bei dantenas nuo galimų pakitimų bei ilgiau išsaugoti odontologinio gydymo metu pasiektus rezultatus. Šios procedūros metu kruopščiai išvaloma visa burnos ertmė bei pašalinamos susikaupusios apnašos.  Pas burnos higienistą rekomenduojama apsilankyti 2 kartus per metus. Išskirtiniais atvejais, kai yra polinkis kauptis apnašoms, pacientas serga lėtinėmis ligomis arba rūko, profesionalią burnos higieną patartina atlikti kas 3-4 mėnesius.

Profilaktinis vizitas pas odontologą

Profilaktiškai apsilankyti pas odontologą rekomenduojama bent 1 kartą per metus. Šio vizito metu gydytojas įvertina bendrą burnos ertmės bei dantų būklę, taip pat ir odontologinio gydymo rezultatus.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu