Laminatės | Mini protezavimas

Laminatė – itin plona, danties formą atkartojanti presuotos keramikos plokštelė.

Šių dienų estetinėje odontologijoje – laminatės pažangiausias nuosavų dantų restauravimo metodas. Mini protezavimas, kaip ir estetinis plombavimas, atliekamas tuomet, kai siekiama atkurti arba sukurti nepriekaištingos formos ir spalvos dantis. Laminačių pagalba galima pakoreguoti vieną, kelis ar visus matomoje zonoje esančius dantis (iki 20 dantų). Nepaisant to, kad šis restauracijos būdas brangesnis nei estetinis plombavimas, vis daugiau pacientų pasirenka būtent jį. Laminatėmis dengti dantys atrodo itin natūraliai, nekeičia spalvos, netrupa ir tarnauja kur kas ilgiau nei estetinis plombavimas (vidutiniškai 12 metų).

Gydymo eiga

Pirmas vizitas. Nuimami atspaudai bei atliekama išsami funkcinė bei estetinė analizė.

Antras vizitas. Įvertinamas pagamintas būsimų dantų modelis bei pasimatuojama šypsena ant realių dantų. Paruošiamas dantų paviršius. Uždedamos laikinos laminatės, kad būtų gražus estetinis vaizdas.

Trečias vizitas. Susiformavus dantenų linijai, nuimami atspaudai nuolatinių laminačių pagaminimui. Nustatoma centro linija.

Ketvirtas vizitas. Laikinos laminatės pakeičiamos nuolatinėmis, kurios buvo pagamintos dantų technikų laboratorijoje, individualiai Jums.

Galimybė pasimatuoti šypseną

Prieš dantų restauraciją laminatėmis, pacientai turi galimybę pasimatuoti būsimus dantis ir įsivertinti ar patinka jų forma, spalva.

Kompetencija

Kompetentingi dantų technikai

Garliavos odontologijos centras bendradarbiauja su viena profesionaliausių dantų technikų laboratorijų Lietuvoje „AZ dantų projektas“.

Procedūra su intravenine sedacija

Garliavos odontologijos centre dantų laminačių procedūra gali būti atliekama su intravenine sedacija. Ši procedūra padeda pacientui atsipalaiduoti ir nejausti diskomforto, įtampos bei nerimo viso gydymo metu.

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą. Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją ir sužinokite kokie galimi Jūsų problemos sprendimo būdai.

*Registracija galima tik užpildžius žvaigždute pažymėtus laukelius.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

  • Šypsenos pasimatavimas (1 žandikaulis)* 330€
  • E-max presuotos keramikos laminatė 350€
  • Individualiai sluoksniuota stiklo keramikos laminatė 450€
  • 6 laminatės 2800€
  • 8 laminatės 3600€
  • 10 laminačių 4400€
  • Kapa nuo griežimo dantimis 100€

Atliekant 6, 8 arba 10 dantų restauracijas laminatėmis, į gydymo kainą įskaičiuotos visos reikalingos procedūros ir priemonės: dantų modelis, silikoninis gidas, laikinos laminatės, atspaudai, sąkandžio ir centro linijos registras, nuolatinės E-max presuotos keramikos laminatės.

*Atliekant 6 dantų ir didesnes restauracijas laminatėmis, Šypsenos pasimatavimo paslauga nemokama.

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą. Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją ir sužinokite kokie galimi Jūsų problemos sprendimo būdai.

*Registracija galima tik užpildžius žvaigždute pažymėtus laukelius.

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.