Šarūnas Vizgaitis

Protezuojantis gydytojas odontologas

19 metų praktinė patirtis

Šarūnas Vizgaitis protezuojančiu gydytoju dirba 19 metų, nuo pat pradžių visų subtilybių mokydamasis tik iš pačių geriausių. Mūsų pacientai Šarūną vadina tyliuoju juvelyru. Šis gydytojas, kiekvieną darbą atlieka preciziškai ir kruopščiai, ypatingą dėmesį skirdamas ne tik detalėms, bet ir visumai. Šarūnas sako ,,Kiekvienas pacientas individualus, kiekvienas gydymo atvejis unikalus”. Todėl galite būti tikri, kad šio gydytojo pasiūlyti sprendimai bus ilgaamžiai ir patikimi, o atlikti darbai itin kokybiški bei nepriekaištingai gražūs.

Darbo patirtis

Nuo 2005 m. atlieka dantų protezavimą ir mini protezavimą

Išsilavinimas

2005 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete įgyta gyd. odontologo kvalifikacija

2019 m. LR Odontologų rūmų tarptautinis kongresas „Odontologijos kompasas 2019“, Druskininkai.
2015 m. Gydytojų odontologų draugijos mokslinė konferencija „Odontologija XXI amžiuje – kuria kryptimi einame“, Druskininkai.
2010 Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dantų ir žandikaulių ortopedijos klinikos teorinis praktinis seminaras „Metalo keramika“, Kaunas.
2010 m. Gydytojų odontologų tarptautinė konferencija „Odontologijos naujovės praktikoje“, Druskininkai.
2009 m. Gydytojų odontologų draugijos mokslinė praktinė konferencija „Modernių technologijų taikymas odontologijos praktikoje“, Kaunas.
2008 m. Tarptautinė konferencija „Estetiniai ir funkciniai sprendimai odontologijoje“, Kaunas.
2007 m. Gydytojų odontologų draugijos mokslinė praktinė konferencija „Protezavimo ir plombavimo naujovės: klinikiniai aspektai“, Kaunas.
2007 m. Gydytojų odontologų draugijos mokslinė praktinė konferencija „Modernių technologijų taikymas odontologijos praktikoje“, Kaunas.
2006 m. Odontologų draugijos tarptautinė konferencija „Odontologijos aktualijos“, Kaunas.

Atsiliepimai

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu