Gydymas užsienyje

Ko neįvertiname, pasirinkdami odontologinį gydymą užsienyje?

Neretai pacientai, kuriems reikalingas sudėtingesnis odontologinis gydymas, susigundo mažesnėmis paslaugų kainomis kitose šalyje. Gražiai pateiktuose reklaminiuose skelbimuose, pacientams siūlomos ne tik aukščiausios kokybės gydymo paslaugos, bet ir viso gyvenimo garantijos. Tačiau, kaip rodo praktika, tik labai maža dalis pacientų, praėjusių visą kelią, tą patį rekomenduotų draugams ar šeimos nariams. Ko dažniausiai neįvertiname ir su kokiomis problemomis susiduria pacientai, pasirinkę pigesnį odontologinį gydymą kitose šalyse?

Rezultatas ne toks, kokio buvo tikėtasi

Kaip ir Lietuvoje, taip ir kitose Europos šalyse, gydymo paslaugos gali būti itin aukštos kokybės, vidutinės arba žemos. Daugeliu atvejų būtent kaina atspindi paslaugų kokybę. Šiek tiek žemesnę gydymo kainą gali lemti ekonominiai faktoriai, tačiau jei ji drastiškai skiriasi, tikėtina, kad ir paslaugų kokybė bus labai žema – naudojamos pigesnės medžiagos, taikomi senesni metodai, orientuojamasi ne į rezultatą, o į patį paslaugos suteikimą. Tokiu atveju padidėja įvairių rizikų tikimybė, nukenčia estetinis vaizdas, funkcija bei atlikto darbo ilgaamžiškumas.

Viskas gerai, kol kažkas neatsitiko

Kaip ir bet kurioje kitoje gydymo srityje, taip ir odontologijoje galimos įvairios komplikacijos: neprigijęs implantas, uždegimas, tinimas, skausmas, vainikėlio skilimas ar lūžimas, plombos trupėjimas. Skubią pagalbą tikėtina, kad suteiks dauguma Lietuvoje veikiančių odontologijos klinikų, tačiau tokią, kuri ryžtųsi spęsti pačią problemą ir kilusias komplikacijas, surasti bus sudėtinga. Tai itin dažna situacija, kai problema būna susijusi su svetur atlikta dantų implantacija. Jei pacientui buvo įsriegti Lietuvoje nenaudojami implantai, klinika tiesiog neturės reikalingų instrumentų ir detalių problemos sprendimui.

Suskaičiavus viską, gavosi brangiau

Kai pacientui reikalingas kompleksinis, sudėtingas odontologinis gydymas, toks kaip dantų implantacija, protezavimas, laminatės ar estetinis plombavimas, reikėtų skaičiuoti ne tik bendrą gydymo kainą, kelionės bei apgyvendinimo svetur kaštus, bet ir numatyti galimas neplanuotas išlaidas, jei kažkas įvyktų ne pagal planą ar kiltų komplikacijos.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu