Gydymo planas

Gydymo plano nauda pacientui

Gydymo planas – nėra privalomas dokumentas, todėl ne visuomet ir ne visos klinikos jį sudaro. Kai pacientui reikalinga viena ar kelios nesudėtingos procedūros, gydymo planas nėra toks svarbus, tačiau planuojant didesnės apimties, ilgiau trunkantį gydymą – jis būtinas. Būtent šis dokumentas tampa pagrindine paciento garantija, kad tai, kas buvo suplanuota pradžioje nepasikeis ir gydymo eigoje.

Aiški gydymo eiga

Gydymo planas sudaromas konsultacijos metu, įvertinus paciento burnos ertmės būklę. Jei problemą galima išspręsti keliais skirtingais būdais, gydytojas gali sudaryti ne vieną, o kelis skirtingus gydymo planus, iš kurių pats pacientas pasirenka optimaliausią. Įprastai gydymo plane nurodomos visos pacientui reikalingos procedūros ir tiksli kiekvienos jų kaina. Kartais, kai tai galima numatyti, suplanuojamas ir preliminarus vizitų skaičius bei tiksli gydymo trukmė. Šis planas suteiks Jums aiškumo bei apsaugos nuo pernelyg ilgai užsitęsusio gydymo ir neplanuotų procedūrų.

Fiksuota gydymo kaina

Gydymo planas turi dar vieną, labai svarbų privalumą – pacientas iš anksto žino kiekvienos reikalingos procedūros ir viso gydymo kainą. Įgalioto klinikos atstovo ir paciento pasirašytas planas, patvirtina, kad net ir pasikeitus klinikos paslaugų kainoms, suplanuoto gydymo eigoje Jums jos išliks tokios, kokios buvo nurodytos plane.

Paprasta palyginti

Neretai pacientai, kuriems reikalingas sudėtingesnis odontologinis gydymas, prieš priimdami sprendimą, konsultuojasi keliose skirtingose klinikose. Turėdami detalų gydymo planą, Jūs galėsite kur kas paprasčiau palyginti kiekvienos klinikos pasiūlymą, įvertinti gydymo eigą ir paslaugų kainas.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu