Konsultacija ir gydymo planas

Nemokama konsultacija ir gydymo plano sudarymas.

Konsultacija ir gydymo planas

Konsultacija – pirmasis ir, bene, svarbiausias odontologinio gydymo etapas. Jos metu aptariama ne tik paciento burnos būklė, poreikiai, bet ir konkretūs galimi problemos sprendimo būdai. Tam, kad galėtume tiksliai įvertinti esamą situaciją, prieš konsultaciją visuomet atliekame panoraminę rentgeno nuotrauką*. Analizuodami ją, planuojame ir aptariame individualų gydymą. Jei esamą problemą galima išspręsti keliais skirtingais būdais, visuomet pasiūlome alternatyvą, suteikdami pacientui galimybę pasirinkti priimtiniausią variantą. Konsultacijos pabaigoje sudarome detalų gydymo planą, kuriame nurodome visas būsimas procedūras, vizitų skaičių ir tikslią gydymo kainą. Šis planas –  mūsų įsipareigojimas ir Jūsų garantija, kad tai, kas buvo suplanuota gydymo pradžioje, nepasikeis ir eigoje.

Rekomendacija. Prieš atvykdami į konsultaciją, pasižymėkite klausimus, kuriuos norite užduoti gydytojui. Nebijokite klausti to, kas Jums išties aktualu. Drąsiai kalbėkite apie savo poreikius. Tik pažindami Jus, mes galėsime pasiūlyti būtent Jums tinkamiausius gydymo sprendimus.

* Jeigu Jūs turite kokybišką burnos ertmės rentgeno nuotrauką, darytą vienerių metų laikotarpyje, gydytojas naudosis ja ir šios procedūros pakartotinai atlikti nereikės.

Paslaugų kainos

  • Konsultacija ir gydymo plano sudarymas (dėl implantacijos, protezavimo, estetinio plombavimo, laminačių, ortodontijos) 0€
  • Konsultacija ir gydymo plano sudarymas (dėl periodontologijos) 30€
  • Dentalinė rentgeno nuotrauka 10€
  • Panoraminė rentgeno nuotrauka 30€
  • Cefalometrinė (šoninė galvos) rentgeno nuotrauka 45€
  • 3D rentgeno nuotrauka 80€
  • 3D rentgeno nuotrauka (segmento iki 3 dantų) 30€
  • Skaitmeninis dantų būklės tyrimas (3D skenavimas) 70€

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu