Kainų pokytis

Ar gali klinika gydymo eigoje pakeisti paslaugų kainas?

Daugumai iš mūsų turbūt ne kartą teko susidurti su situacija, kai už suteiktas paslaugas teko susimokėti kur kas daugiau nei planavome ar buvo sutarta pradžioje. Deja, tokios situacijos ne išimtis ir odontologijoje. Kai pacientui reikalingas trumpas ir nesudėtingas gydymas, netikėtas kainos pokytis bus emociškai nemalonus, tačiau viskas kitaip, kai eigoje keičiasi sudėtingo ir brangaus gydymo kaina. Nutraukti gydymą ir keisti kliniką gali būti per sudėtinga, o tęsti – per brangu.

Paslaugų kainas klinika gali keisti bet kuriuo metu, išskyrus tuos atvejus, kai suteikti pacientui reikiamas paslaugas už atitinkamą kainą įsipareigojama raštu. Todėl planuojant sudėtingesnį odontologinį gydymą visuomet turėtų būti sudaromas gydymo planas, kuriame būtų nurodytos visos pacientui reikalingos procedūros, kiekvienos jų tiksli kaina ir bendra gydymo suma. Šis planas oficialiu dokumentu laikomas tik tuomet, kai jis yra patvirtinamas abiejų šalių parašu.

Taip pat šiame dokumente turėtų būti nurodyta ir gydymo plano sudarymo data bei terminas iki kada šis planas galioja. Apibrėžti konkretų laikotarpį būtina, nes pacientui nepradėjus gydymo laiku, gali pasikeisti burnos ertmės būklė, ko pasėkoje ir gydymo eiga bei kaina.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu