Privalomi dokumentai

Kokius dokumentus turėtų užpildyti pacientas ir kuo kiekvienas jų svarbus?

Atvykus į gydymo įstaigą pirmą kartą, dažniausiai tenka perskaityti, užpildyti ir pasirašyti pakankamai nemažai dokumentų. Vieni iš jų privalomi, kiti gali būti inicijuoti pačios klinikos, siekiant suteikti pacientui kuo daugiau išsamesnės informacijos apie kliniką ir joje teikiamas paslaugas. Visi šie dokumentai svarbūs, todėl visuomet rekomenduojame atidžiai perskaityti ir, svarbiausia, atsakingai pateikti reikalingą informaciją.

Paciento sveikatos anketa

Paciento anketa – vienas iš svarbiausių dokumentų, kuriame paciento pateikti duomenys padeda gydytojui įvertinti galimas rizikas ir priimti teisingus sprendimus dėl tolimesnio gydymo. Visa informacija nurodyta anketoje yra konfidenciali ir negali būti viešinama. Nepateikdamas tam tikrų duomenų ar nurodydamas klaidingus duomenis, pacientas rizikuoja savo sveikata.

Paslaugų teikimo sutartis

Dauguma pacientų paslaugų teikimo sutartį vertina kaip formalų dokumentą, kuriame pateikiama tik bendrinė informacija apie kliniką ir joje vykdomą veiklą. Tačiau praktikoje ši sutartis būna detalesnė, o joje pateikiama informacija kur kas aktualesnė pacientui, nei gali atrodyti iš pirmojo žvilgsnio. Be pagrindinių nuostatų, paslaugų teikimo sutartyje taip pat gali būti aptariamos ir pacientui itin aktualios temos, tokios kaip: suteikiamos garantijos ir jos galiojimo sąlygos, žalos atlyginimas ir kompensavimas, klinikos įsipareigojimai ir atsakomybės. Todėl prieš pasirašant šį dokumentą, visada vertėtų jį atidžiai perskaityti.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu