Paslaugų kainų skirtumai

Kodėl dantų implantacijos kainos taip skiriasi?

Turbūt ir Jums ne kartą teko matyti reklamines žinutes, kuriose nurodoma neįtikėtinai maža dantų implantacijos kaina. Tokie pasiūlymai neretai pacientus suklaidina. Skirtingose odontologijos klinikose dantų implantacijos kaina gali skirtis 10-20 procentų. Šį skirtumą lemia procedūrų metu naudojamų medžiagų pasirinkimas, gydytojų kompetencija, paslaugų kokybė. Jei kainos skirtumas ženkliai didesnis, tikėtina, kad reklamoje nurodoma ne visos procedūros, o tik vieno etapo (dažniausiai implanto įsriegimo) kaina.

Norint teisingai palyginti dantų implantacijos kainą, reikėtų žinoti iš kokių etapų susideda visas gydymas. Tuomet priimdami sprendimą, galėsite tinkamai apskaičiuoti galutinę paslaugos kainą ir priimti sprendimą.

1 etapas: implanto įsriegimas

Implantas naudojamas kaip danties šaknies pakaitalas, ant kurio bus tvirtinamas vainikėlis. Implantacijos metu gali būti ne tik įsriegiamas implantas, bet tuo pačiu atliekamos ir kitos, pacientui reikalingos chirurginės procedūros: danties šalinimas ar kaulo augmentacija.

2 etapas: dantenų formavimas

Dantenų formavimas reikalingas tam, kad minkštieji audiniai gražiai apgaubtų būsimą vainikėlį (matomą danties dalį). Dantenų formavimui naudojama gijimo galvutė, kuri tvirtinama prie implanto ir nešiojama 2-3 savaites.

3 etapas: protezavimas

Tai paskutinysis implantacijos etapas, kurio metu atkuriama matoma danties dalis (vainikėlis). Visų pirma padaromas dantų lanko atspaudas, kuris perduodamas dantų technikų laboratorijai. Tuomet joje, individualiai pacientui, pagaminamas nuolatinis vainikėlis, kurį gydytojas pritvirtina prie prigijusio implanto.

Ši informacija daugumai pacientų padeda įsivertinti realią implantacijos kainą. Tačiau, jei norite būti tikri, kad konsultacijos metu aptarta gydymo kaina nepasikeis ir eigoje, visuomet paprašykite sudaryti gydymo planą. Jame turėtų būti nurodytos visos reikalingos procedūros, kiek kiekviena jų kainuoja ir galutinė viso gydymo kaina.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu