Dantų rovimas

Dantų rovimas – viena iš dažniausiai atliekamų burnos chirurgijos procedūrų. Jos metu gali būti šalinamas pažeistas dantis, kurio nebeįmanoma patikimai atkurti, neišdygęs arba protinis, kuris pacientui sukelia nemalonius pojūčius, neigiamai veikia gretimus dantis. Tam, kad pacientas visos  procedūros metu jaustųsi komfortabiliai, prieš rovimą visuomet atliekamas nuskausminimas. Priklausomai nuo to, kokia problema sprendžiama, vieno danties pašalinimas užtrunka nuo kelių iki 30 minučių.

Nors danties rovimas atrodo nesudėtinga procedūra, visais atvejais ji turėtų būti atliekama tik burnos chirurgo arba burnos, veido ir žandikaulių chirurgo kvalifikaciją turinčio specialisto. Nuo gydytojo kompetencijos priklauso ne tik Jūsų komfortas gydymo metu, bet ir gijimo laikotarpis bei estetinis rezultatas.

Atliekant danties rovimą profesionaliai:

  • išsaugoma graži dantenų linija
  • kaulas apsaugomas nuo tirpimo (tai aktualu prieš dantų implantaciją)
  • sutrumpėja procedūros laikas
  • juntamas mažesnis skausmas ir tinimas gijimo laikotarpiu
  • greitesnis gijimo laikotarpis
  • sumažėja galimų komplikacijų rizika

Jei paciento klinikinė situacija palanki, pašalinus nesveiką dantį (išimtis protiniai dantys), tos pačios procedūros metu rekomenduojame atlikti ir dantų implantaciją. Tokiu būdų atkūriamas ne tik estetinis vaizdas, bet ir sustabdomas žandikaulio kaulo nykimo procesas, išsaugoma graži dantenų linija. Be kita ko, atlikdami šias procedūras vienu metu, sumažiname vizitų bei chirurginių intervencijų skaičių. 

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

  • Danties šalinimas 30-80€
  • Protinio danties šalinimas 60-80€
  • Operacinis danties šalinimas 100-150€

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2021 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.