Dantų rovimas

Dantų rovimas – viena iš dažniausiai atliekamų burnos chirurgijos procedūrų. Jos metu gali būti šalinamas pažeistas dantis, kurio nebeįmanoma patikimai atkurti, neišdygęs arba protinis, kuris pacientui sukelia nemalonius pojūčius, neigiamai veikia gretimus dantis. Tam, kad pacientas visos  procedūros metu jaustųsi komfortabiliai, prieš rovimą visuomet atliekamas nuskausminimas. Priklausomai nuo to, kokia problema sprendžiama, vieno danties pašalinimas užtrunka nuo kelių iki 30 minučių.

Nors danties rovimas atrodo nesudėtinga procedūra, visais atvejais ji turėtų būti atliekama tik burnos chirurgo arba burnos, veido ir žandikaulių chirurgo kvalifikaciją turinčio specialisto. Nuo gydytojo kompetencijos priklauso ne tik Jūsų komfortas gydymo metu, bet ir gijimo laikotarpis bei estetinis rezultatas.

Atliekant danties rovimą profesionaliai:

  • išsaugoma graži dantenų linija
  • kaulas apsaugomas nuo tirpimo (tai aktualu prieš dantų implantaciją)
  • sutrumpėja procedūros laikas
  • juntamas mažesnis skausmas ir tinimas gijimo laikotarpiu
  • greitesnis gijimo laikotarpis
  • sumažėja galimų komplikacijų rizika

Jei paciento klinikinė situacija palanki, pašalinus nesveiką dantį (išimtis protiniai dantys), tos pačios procedūros metu rekomenduojame atlikti ir dantų implantaciją. Tokiu būdų atkūriamas ne tik estetinis vaizdas, bet ir sustabdomas žandikaulio kaulo nykimo procesas, išsaugoma graži dantenų linija. Be kita ko, atlikdami šias procedūras vienu metu, sumažiname vizitų bei chirurginių intervencijų skaičių. 

Gydymas su intravenine sedacija

Garliavos odontologijos centre dantų rovimas  gali būti atliekamas su intravenine sedacija. Ši procedūra padeda pacientui atsipalaiduoti ir nejausti diskomforto, įtampos bei nerimo viso gydymo metu.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

  • Danties šalinimas 30-80€
  • Protinio danties šalinimas 60-80€
  • Operacinis danties šalinimas 100-150€

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.