Dantų implantacija taikant PRGF

Dantų implantacija taikant unikalią PRGF technologiją

Gydyme svarbus ne tik galutinis rezultatas, bet ir visa jo eiga – mažiau diskomforto pacientui, mažesnė nesėkmių tikimybė, greitesnis bei paprastesnis gijimo laikotarpis. Todėl mokslininkai nuolat ieško būdų, kaip pagerinti gydymo kokybę ir palengvinti visą procesą. Vienas iš tokių būdų – PRGF (Plasma rich in Growth Factors) technologija.

Įvairiose medicinos srityse sparčiai išpopuliarėjusi PRGF technologija, odontologijoje taikoma atliekant įvairias chirurgines procedūras, tokias kaip: implantacija, kaulo augmentacija, sinuso dugno pakėlimas, komplikuotas dantų šalinimas. Atliekant chirurgines procedūras kartu su PRGF, sutrumpėja audinių gijimo laikas, greičiau atsistato pirminės funkcijos, sumažėja skausmo bei uždegimo rizika. Taikant PRGF technologiją dantų implantacijos metu,  sumažėja implanto atmetimo rizika, o pats implantas prigyja greičiau. Todėl ir protezavimas ant implanto daugeliu atvejų gali būti atliekamas anksčiau, nei įprastai.

Pati PRGF procedūra nėra skausminga ar sudėtinga. Prieš pradedant dantų implantaciją, iš paciento paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris frakcionuojamas (atskiriamas) specialioje centrifugoje. Proceso metu išgauta trombocitais gausi frakcija, injekuojama atgal pacientui. Atliekant šią procedūrą, pati dantų implantacijos eiga nesikeičia, tik numatomas 10 minučių ilgesnis vizitas.

prgf video
Play Video about prgf video

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.