PRGF Technologija

Atlikdami chirurgines procedūras su inovatyvia PRGF technologija, sumažiname galimų komplikacijų riziką ir paspartiname audinių gijimo procesą.

PRGF technologija

PRGF (Plasma rich in Growth Factors) – unikali, audinių regeneraciją spartinanti technologija, kuri pagrįsta tik mūsų pačių vidinių kūno resursų panaudojimu. Odontologijoje PRGF procedūra atliekama po sudėtingų chirurginių operacijų, tokių kaip kaulo augmentacija, sinuso dugno pakėlimas, dantų implantacija ar komplikuotas dantų rovimas. Taikant šią technologiją, paspartinamas pažeistų audinių gijimas, pirminių jų funkcijų atstatymas, sumažinama skausmo bei uždegimo rizika.

Gydymo eiga

PRGF – nesudėtinga, pacientui skausmo nesukelianti procedūra, kuri atliekama kartu su suplanuota chirurgija. Iš paciento paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris frakcionuojamas (atskiriamas) specialioje centrifugoje. Proceso metu išgauta trombocitais gausi frakcija, injekuojama atgal pacientui. Tai itin saugi ir patikima technologija, padedanti pasiekti norimą rezultatą, be jokio šalutinio poveikio ir alerginių reakcijų.

Paslaugų kainos

  • Trombocitais prisotinta plazma 100€

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu