PRGF technologija

PRGF (Plasma rich in Growth Factors) – unikali, audinių regeneraciją spartinanti technologija, kuri pagrįsta tik mūsų pačių vidinių kūno resursų panaudojimu. Odontologijoje PRGF procedūra atliekama po sudėtingų chirurginių operacijų, tokių kaip kaulo augmentacija, sinuso dugno pakėlimas, dantų implantacija ar komplikuotas dantų rovimas. Taikant šią technologiją, paspartinamas pažeistų audinių gijimas, pirminių jų funkcijų atstatymas, sumažinama skausmo bei uždegimo rizika.

Gydymo eiga

PRGF – nesudėtinga, pacientui skausmo nesukelianti procedūra, kuri atliekama kartu su suplanuota chirurgija. Iš paciento paimamas nedidelis kiekis kraujo, kuris frakcionuojamas (atskiriamas) specialioje centrifugoje. Proceso metu išgauta trombocitais gausi frakcija, injekuojama atgal pacientui. Tai itin saugi ir patikima technologija, padedanti pasiekti norimą rezultatą, be jokio šalutinio poveikio ir alerginių reakcijų.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

  • Trombocitais prisotinta plazma 100€

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.