Intraveninė sedacija

Su intravenine sedacija sudėtingas ar ilgas odontologinis gydymas bus komfortabilus, be baimės, įtampos ir skausmo.

Intraveninė sedacija

Intraveninė sedacija (medikamentų sukeltas sąmonės slopinimas) – tai procedūra, kuri pacientui suteikia maksimalų komfortą sudėtingo ar ilgo odontologinio gydymo metu. Intraveninė sedacija padeda atsipalaiduoti ir nejausti diskomforto, įtampos bei nerimo. Įprastai su intravenine sedacija atliekamos dantų implantacijos, tačiau ji gali būti taikoma ir planuojant didesnės apimties dantų restauravimo darbus: protezavimą, dantų padengimą laminatėmis bei estetinį plombavimą.

Dažniausiai gydymą su intravenine sedacija pasirenka tie pacientai, kurie nori emocinio komforto ilgų procedūrų metu. Tačiau neretai intraveninė sedacija – ir vienintelis sprendimas tiems pacientams, kurie gydymą atideda tik dėl to, kad jaučia neįprastai didelį nerimą, negali ilgesnį laiką ramiai išbūti vienoje pozicijoje, odontologinių procedūrų metu žiaukčioja ar springsta.

Gydymas su intravenine sedacija visuomet atliekamas dalyvaujant gydytojui anesteziologui, kuris rūpinasi paciento komfortu visos procedūros metu ir užtikrina sklandų sedacijos procesą.

BE

Baimės, įtampos ir skausmo

Garliavos odontologijos centre ilgos ar sudėtingos procedūros gali būti atliekamos su intravenine sedacija. Intraveninė sedacija padeda pacientui atsipalaiduoti ir nejausti diskomforto, įtampos bei nerimo viso gydymo metu.

10

METŲ GARANTIJA IMPLANTACIJAI

Dantų implantacijai suteikiame 10 metų garantiją. Neprigijus ar iškritus implantui, įsipareigojame nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.

12

MĖNESIŲ GARANTIJA PROTEZAVIMUI

Cirkonio keramikos protezams (pavieniams vainikėliams, tiltams, dantų lankui) suteikiame 12 mėnesių garantiją. Skilus ar lūžus protezui, įsipareigojame nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.

Paslaugų kainos

  • Intraveninė sedacija (pirma valanda) 250€
  • Intraveninė sedacija (papildoma valanda) 100€

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu