Intraveninė sedacija

Intraveninė sedacija (medikamentų sukeltas sąmonės slopinimas) – tai procedūra, kuri pacientui suteikia maksimalų komfortą sudėtingo ar ilgo odontologinio gydymo metu. Intraveninė sedacija padeda atsipalaiduoti ir nejausti diskomforto, įtampos bei nerimo. Įprastai su intravenine sedacija atliekamos dantų implantacijos, tačiau ji gali būti taikoma ir planuojant didesnės apimties dantų restauravimo darbus: protezavimą, dantų padengimą laminatėmis bei estetinį plombavimą.
 
Dažniausiai gydymą su intravenine sedacija pasirenka tie pacientai, kurie nori emocinio komforto ilgų procedūrų metu. Tačiau neretai intraveninė sedacija – ir vienintelis sprendimas tiems pacientams, kurie gydymą atideda tik dėl to, kad jaučia neįprastai didelį nerimą, negali ilgesnį laiką ramiai išbūti vienoje pozicijoje, odontologinių procedūrų metu žiaukčioja ar springsta.
 
Gydymas su intravenine sedacija visuomet atliekamas dalyvaujant gydytojui anesteziologui, kuris rūpinasi paciento komfortu visos procedūros metu ir užtikrina sklandų sedacijos procesą.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

  • Intraveninė sedacija (pirma valanda) 250€
  • Intraveninė sedacija (papildoma valanda) 100€

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.