Tomografija

Tyrimai atliekami naudojant vieną moderniausių tomografų pasaulyje „MyRay Hyperion X9 pro“.

3D | Panoraminės | Cefalometrinės | Dentalinės nuotraukos

Kompiuterinė tomografija (rentgenas) – vienas iš svarbiausių medicininių tyrimų odontologijoje, kurio dėka yra diagnozuojami dantų bei aplink juos esančių minkštųjų ir kietųjų audinių pakitimai.

Odontologijoje tomografija atliekama prieš dantų implantaciją ir įvairias chirurgines procedūras, taip pat planuojant sudėtingesnį ar didesnės apimties gydymą bei tais atvejais, kai pacientas jaučia nemalonius pojūčius, tačiau pakitimai išoriškai nėra pastebimi.

Itin trumpa ir paprasta procedūra

Kompiuterinės tomografijos tyrimui nereikia specialaus pasiruošimo – jį galima atlikti bet kuriuo metu, be jokių apribojimų. Pati procedūra, įskaitant ir pasiruošimą, trunka apie 3 minutes, o skenavimo procesas vos 20-30 sekundžių. Skenavimo metu pacientui nieko papildomai nereikia daryti, tik ramiai stovėti tol, kol aparatas užfiksuos tiriamą sritį.

GOC klinikoje moderniausias tomografas Lietuvoje

Garliavos odontologijos centre burnos ertmės rentgeno tyrimai atliekami naudojant vieną moderniausių tomografų pasaulyje „MyRay Hyperion X9 pro“, kurį Lietuvoje su tokia plačia funkcijų komplektacija turi tik mūsų klinika. Šiame tomografe yra įdiegtos visos pažangiausios technologijos, kurios užtikrina maksimalų diagnozės tikslumą bei paciento komfortą ir saugumą.

Visi tomografiniai tyrimai atliekami vienoje klinikoje

Su „MyRay Hyperion X9 pro“ galima atlikti burnos ertmės panoramines nuotraukas, itin aukštos kokybės veido srities 3D nuotraukas, o taip pat ir ortodontiniam gydymui reikalingas šonines galvos (cefalometrines) rentgeno nuotraukas, kurias daro tik kelios klinikos Lietuvoje. Esant tokiam plačiam įvairių formatų pasirinkimui, bet kuris  pacientui reikalingas tomografinis tyrimas gali būti atliekamas čia pat klinikoje, vos per kelias minutes. 

Itin tiksli diagnozė

Visos su „MyRay Hyperion X9 pro“ padarytos rentgeno nuotraukos pasižymi išskirtiniu detalumu ir vaizdo kokybe. Todėl gydytojas gali pastebėti net ir pačius mažiausius, netipinius pakitimus bei laiku pritaikyti tinkamą gydymą.

Viena nuotrauka – daug vertingos informacijos

„MyRay Hyperion X9 pro“ iš kitų panašaus veikimo tomografų išsiskiria ir tuo, kad gali užfiksuoti itin didelį veido srities plotą – vertikaliai 18 centimetrų, o horizontaliai net 16 centimetrų. Tai reiškia, kad gydytojas gali matyti ne tik dantų zonoje esančias problemas, bet ir pakitimus gretimose srityse (nosies, sinusų, gerklės, ausų), kurie neretai tampa ir stipraus dantų skausmo priežastimi. 

Didesnės apimties nuotrauka vertinga tiek gydytojui, tiek ir pacientui. Jei pakitimai nustatomi gretimose srityse, ta pati nuotrauka bus tinkama ir kitų sričių specialistams, todėl pacientas sutaupys laiko papildomiems tyrimams bei išvengs didesnių išlaidų atliekant dar vieną rentgeno nuotrauką.

Maksimalus komfortas ir saugumas

Bet kurio tomografinio tyrimo atlikimas su „MyRay Hyperion X9 pro“ pro trunka vos 20-30 sekundžių, o įrenginyje yra įdiegtos pačios pažangiausios spinduliuotės kontrolės sistemos, kurios užtikrina minimaliai mažą, paciento sveikatai žalos nedarantį spindulių kiekį. Todėl šis tyrimas, esant poreikiui, gali būti atliekamas net ir vaikams bei pacientams, turintiems gretutinių ligų ar kitų sveikatos sutrikimų.

Taip pat svarbu paminėti, kad šis tyrimas yra tinkamas ir pacientams, turintiems klaustrofobiją. Tomografas yra įrengtas erdvioje patalpoje, o pats aparatas iš visų pusių yra atviras.

Paslaugų kainos

  • Konsultacija ir gydymo plano sudarymas (dėl implantacijos, protezavimo, estetinio plombavimo, laminačių, ortodontijos) 0€
  • Konsultacija ir gydymo plano sudarymas (dėl periodontologijos) 30€
  • Dentalinė rentgeno nuotrauka 10€
  • Panoraminė rentgeno nuotrauka 30€
  • Cefalometrinė (šoninė galvos) rentgeno nuotrauka 45€
  • 3D rentgeno nuotrauka 80€
  • 3D rentgeno nuotrauka (segmento iki 3 dantų) 30€
  • Skaitmeninis dantų būklės tyrimas (3D skenavimas) 70€

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu