Ortodontija | Dantų tiesinimas

Ortodontinis gydymas atliekamas tuomet, kai norima pakoreguoti netinkamą dantų padėtį (susigrūdę, kreivi ar pernelyg atitolę vienas nuo kito dantys) arba netaisyklingą sąkandį, dėl kurio gali pasikeisti veido asimetrija, varginti galvos, pečių, nugaros ir kaklo raumenų skausmai. Ortodontinis gydymas pagerina dantų, šypsenos ir veido estetiką, kramtymo funkciją, fonetiką, palengvina dantų priežiūrą ir apsaugo juos nuo nusidėvėjimo.

Kapos – alternatyva breketams

Ilgą laiką ortodontinės problemos buvo sprendžiamos naudojant breketus. Tačiau šiandien vis daugiau pacientų po konsultacijos pasirenka permatomas kapas. Veikdamos tuo pačiu principu kaip ir breketai, kapos mechaniškai spaudžia dantis ir palaipsniui stumia juos į reikiamą padėtį, formuodamos taisyklingą sąkandį.

Pagrindinis kapų privalumas – estetinis vaizdas. Iš plono ir skaidraus polimero pagamintos kapos beveik nepastebimos ant dantų, o esant būtinybei, jos gali būti tiesiog išimamos. Tai itin aktualu valgant, dalyvaujant svarbiuose susitikimuose, fotosesijose ar filmavimuose.

Ortodontinis gydymas kapomis tinkamas, jeigu:

 • Jūsų dantys pernelyg atitolę vienas nuo kito, susigrūdę arba kreivi
 • turite sąkandžio problemų
 • patiriate sunkumų kramtydami
 • gyvenate užsienyje ir neturite galimybės dažnai lankytis pas gydytoją
 • turite visus nuolatinius dantis

Gydymo eiga

Konsultacija

Per pirmąjį susitikimą gydytojas pirmiausia įvertina Jūsų dantų būklę ir nusprendžia ar gydymas kapomis yra tinkamas. Jeigu atsakymas taip, atliekama panoraminė ir šoninė galvos rentgeno nuotrauka. Intraoraliniu skeneriu nuimami dantų lanko atspaudai (viršutinio ir apatinio žandikaulio), kurie siunčiami 3D vizualizacijai į Italiją.

Gydymo plano sudarymas

Gydymo eiga pacientui pristatoma antrojo susitikimo metu, išanalizavus esamą situaciją ir sudarius individualų planą. Šiame etape dalyvauja trys specialistai: ortodontas, ortodontas – konsultantas Italijoje ir techninis vadovas. Dirbdami kartu, jie sudaro vaizdinį 3D gydymo planą, kuris pacientui leidžia pamatyti kaip palaipsniui keisis dantų padėtis ir koks bus galutinis rezultatas.

Gydymas

Jeigu plane nebuvo numatytos papildomos odontologinės procedūros, iš karto pradedamas ortodontinis gydymas kapomis. Kiekvienam pacientui pagaminamas skirtingas kiekis kapų (nuo 5 iki 50 vienetų), atsižvelgiant į tai, kokia problema sprendžiama, jos sudėtingumą ir norimą pasiekti rezultatą. Nurodytu periodiškumu (dažniausiai kas 2 savaites), kapa pakeičiama nauja. Per parą pacientas kapas gali išsiimti ne daugiau nei 2 valandoms.

Ortodontinis gydymas kapomis trunka nuo 2 iki 24 mėnesių.

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą. Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją ir sužinokite kokie galimi Jūsų problemos sprendimo būdai.

*Registracija galima tik užpildžius žvaigždute pažymėtus laukelius.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

 • Diagnostika 50€
 • 3D gydymo planas 400€
 • Ordoline kapos vienam žandikauliui (iki 16 kapų) 1050€
 • Ordoline kapos vienam žandikauliui (daugiau nei 16 kapų) 1550€
 • Ordoline kapos abiems žandikauliams (iki 16 kapų) 2050€
 • Ordoline kapos abiems žandikauliams (daugiau nei 16 kapų) 2650€

Į gydymo kainą kapomis įskaičiuotos visos reikalingos procedūros ir priemonės. Į bendrą kainą nėra įtrauktos papildomos procedūros, kurios gali būti reikalingos prieš ortodontinį gydymą, tokios kaip danties šalinimas, gydymas, paruošimas.

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą. Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją ir sužinokite kokie galimi Jūsų problemos sprendimo būdai.

*Registracija galima tik užpildžius žvaigždute pažymėtus laukelius.

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2021 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.