Ortodontija suaugusiems

Ortodontinio gydymo sprendimai suaugusiems pacientams

Mes, suaugę, labai dažnai atsisakome kažko, kas galėtų pakeisti mūsų gyvenimo kokybę, tik dėl to, kad bijome aplinkinių reakcijos. Ortodontinis gydymas – ne išimtis. Vaikams ir paaugliams ortodontinis gydymas įprastai sukelia tik minimalų funkcinį nepatogumą, o suaugę žmonės labiausiai kompleksuoja dėl estetinio vaizdo. Tačiau tik ne daugelis žino, kad šiuolaikinė ortodontija suteikia galimybę rinktis – nuo mums įprastų metalinių breketų iki itin estetiškai atrodančių skaidrių kapų, kurias esant poreikiui net galima išsiimti.  

Metaliniai breketai

Tai ilgiausiai praktikoje naudojami breketai, kurie pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir ženkliai mažesne kaina, lyginant su kitais ortodontiniais sprendimais. Šiuos breketus rekomenduojame tiems pacientams, kuriems estetinis vaizdas nėra prioritetas, tačiau svarbi funkcija ar gydymo kaina. Retais atvejais, kai paciento burnos gleivinė jautresnė ar pacientas turi alergiją metalui, vietoje šių breketų gali būti rekomenduojami keramikiniai arba skaidrios kapos.

Keramikiniai breketai

Keramikiniai breketai pats populiariausias sprendimas tiek paauglių, tiek suaugusiųjų tarpe. Šie breketai veikia tokiu pačiu principu kaip ir metaliniai, tačiau jų estetinis vaizdas kur kas gražesnis, o komfortas nešiojant didesnis. Šių breketų spalva atitinka natūralią danties spalvą, todėl jie beveik nepastebimi. Keramikiniai breketai – optimaliausias pasirinkimas, kainos, komforto ir estetinio vaizdo atžvilgiu.

Skaidrios kapos

Tai naujausias dantų padėties koregavimo metodas, kuris suaugusius pacientus labiausiai motyvuoja pradėti ortodontinį gydymą. Visų pirma, skaidrios kapos nėra tvirtinamos ant dantų, kaip metaliniai ar keramikiniai breketai. Pacientas jas pats užsideda, o esant poreikiui (valgant, rūkant ar dalyvaujant svarbiuose susitikimuose), iki 2 valandų per dieną gali būti be jų. Dar vienas, suaugusiems žmonėms aktualus privalumas – jos beveik nepastebimos. Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis trunka panašiai kaip ir metaliniais ar keramikiniais breketais – nuo 12 iki 24 mėnesių.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu