Dantų balinimas

GRĮŽTI

Aprašymas

APIE PROCEDŪRĄ

Natūraliai baltais dantimis gali pasigirti ne kiekvienas. Be to, dažančių maisto produktų, tabako gaminių vartojimas ir panašūs veiksniai lemia dantų spalvos pakitimus. Estetišką ir baltumu spindinčią šypseną padeda pasiekti dantų balinimo procedūra. Atlikus dantų balinimą, dantys kaipmat pašviesėja 1–2 tonais, o rezultatai išlieka 1–3 metus. GOC klinikoje naudojamos kokybiškos balinimo medžiagos, pripažintos ADA (Amerikos dantistų asociacijos) ir atitinkančios ES medicinos medžiagų nuorodas.

PROCEDŪROS EIGA

GOC  klinikoje atliekamas kabinetinis dantų balinimas ir balinimas kapomis namuose. Tai yra patikimas, greitas ir efektyvus dantų šviesinimo būdas. Procedūros metu laikomasi visų saugumo reikalavimų: prieš balinant dantis, įsitikinama, ar visi dantys yra sveiki ir užplombuoti. Endodontiškai gydytų, spalvą pakeitusių dantų balinimas yra sudėtingesnis ir trunka ilgiau, tačiau tinkamai juos parengus, gaunamas puikus rezultatas.

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

Atliekant kabinetinį dantų balinimą, pirmiausia, ant dantenų uždedama speciali apsauga, kad balinamoji medžiaga nepakenktų dantims. Tuomet ant dantų dengiama stiprios koncentracijos balinamoji medžiaga, kuri suaktyvinama specialia lempa. Procedūra trunka valandą laiko, o rezultatai pastebimi iš karto.


Pasirinkus balinimą kapomis namuose, individualiai pagaminamos specialios kapos, kurias reikia pripildyti balinamuoju geliu. Gydytojas parenka reikiamą balinimo koncentraciją, paaiškina kaip kapas užsidėti, kiek laiko nešioti ir kitą svarbią informaciją. Balinimo kapomis veiksmingumas ir spalvos pokyčio greitis priklauso nuo danties viduje esančių pigmentų atsparumo balinančiai medžiagai ir nuo to, kiek laiko per dieną nešiojama kapa.

SVARBU ŽINOTI

Dažnai pacientams kyla klausimas, ar dantų balinimo procedūra yra nekenksminga. Mūsų klinikoje balinimą atlieka kvalifikuoti specialistai, kurie parenka saugų procedūrų dažnumą, todėl procedūra dantų emaliui tikrai nepakenks. Dantų balinimą galima atlikti nuo 16 metų. Procedūra neatliekama besilaukiančioms moterims ir breketus nešiojantiems pacientams.