Dantų balinimas ir burnos higiena

GRĮŽTI

Aprašymas

DANTŲ BALINIMAS

APIE PROCEDŪRĄ

Natūraliai baltais dantimis gali pasigirti ne kiekvienas. Be to, dažančių maisto produktų, tabako gaminių vartojimas ir panašūs veiksniai lemia dantų spalvos pakitimus. Estetišką ir baltumu spindinčią šypseną padeda pasiekti dantų balinimo procedūra. Atlikus dantų balinimą, dantys kaipmat pašviesėja 1–2 tonais, o rezultatai išlieka 1–3 metus. GOC klinikoje naudojamos kokybiškos balinimo medžiagos, pripažintos ADA (Amerikos dantistų asociacijos) ir atitinkančios ES medicinos medžiagų nuorodas.

PROCEDŪROS EIGA

GOC  klinikoje atliekamas kabinetinis dantų balinimas ir balinimas kapomis namuose. Tai yra patikimas, greitas ir efektyvus dantų šviesinimo būdas. Procedūros metu laikomasi visų saugumo reikalavimų: prieš balinant dantis, įsitikinama, ar visi dantys yra sveiki ir užplombuoti. Endodontiškai gydytų, spalvą pakeitusių dantų balinimas yra sudėtingesnis ir trunka ilgiau, tačiau tinkamai juos parengus, gaunamas puikus rezultatas.

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai
 

Atliekant kabinetinį dantų balinimą, pirmiausia, ant dantenų uždedama speciali apsauga, kad balinamoji medžiaga nepakenktų dantims. Tuomet ant dantų dengiama stiprios koncentracijos balinamoji medžiaga, kuri suaktyvinama specialia lempa. Procedūra trunka valandą laiko, o rezultatai pastebimi iš karto.


Pasirinkus balinimą kapomis namuose, individualiai pagaminamos specialios kapos, kurias reikia pripildyti balinamuoju geliu. Gydytojas parenka reikiamą balinimo koncentraciją, paaiškina kaip kapas užsidėti, kiek laiko nešioti ir kitą svarbią informaciją. Balinimo kapomis veiksmingumas ir spalvos pokyčio greitis priklauso nuo danties viduje esančių pigmentų atsparumo balinančiai medžiagai ir nuo to, kiek laiko per dieną nešiojama kapa.

SVARBU ŽINOTI

Dažnai pacientams kyla klausimas, ar dantų balinimo procedūra yra nekenksminga. Mūsų klinikoje balinimą atlieka kvalifikuoti specialistai, kurie parenka saugų procedūrų dažnumą, todėl procedūra dantų emaliui tikrai nepakenks. Dantų balinimą galima atlikti nuo 16 metų. Procedūra neatliekama besilaukiančioms moterims ir breketus nešiojantiems pacientams.

PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

Profesionali burnos higiena (PBH) skirta ne tik dantų ligų prevencijai, bet ir estetiškai šypsenai. PBH metu, specialių aparatų pagalba pašalinamos ant dantų paviršiaus susikaupusios dantų apnašos (dantų akmenys). Profesionali burnos higiena apsaugo dantis nuo ligų, užtikrinamas gaivus burnos kvapas, be to, šypsena tampa baltesnė. Procedūra yra visiškai neskausminga ir trunka 30–60 min. Rekomenduojama profesionalią burnos higieną atlikti kas 6 mėnesius.

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

PROCEDŪROS EIGA

Naudojant ultragarsinį skalerį ir kitus specialius instrumentus, šalinamos apnašos, o „AIR-FLOW“ sistema padeda nuo dantų paviršiaus pašalinti pigmentines dėmes. Tuomet, specialiu šepetėliu ir pasta nupoliruojamas dantų paviršius. Dantys padengiami fluoro laku. Ši medžiaga slopina rūgščių formavimąsi apnašose ir apsaugo dantis nuo ėduonies. Galiausiai, pacientas apmokomas savarankiškos burnos ertmės higienos. Taisyklinga burnos ertmės priežiūra namuose padeda ilgai išsaugoti sveiką ir gražią šypseną.

SVARBU ŽINOTI

Odontologai atkreipia dėmesį, kad savarankiškai valantis dantis namuose, pašalinama tik apie 60 % dantų apnašų. Laiku nepanaikinus visų apnašų profesionalios higienos metu, kyla grėsmė pavojingoms burnos ertmės ligoms, tokioms kaip periodontitas, kuris gali lemti net dantų praradimą.

Lankėtės mūsų klinikoje? Įvertinkite mūsų kliniką nuo 1 iki 5 žvaigždučių.

ĮVERTINKITE