Vaikų odontologija

Vaikų odontologija ypatinga tuo, kad čia svarbus ne tik gydytojo profesionalumas, bet ir gebėjimas atrasti trumpiausią kelią į draugystę su vaiku. Žaidimai, pokalbiai apie malonius dalykus ir apdovanojimai už drąsą, neatsiejama vizito pas vaikų odontologą dalis. Kai mažasis pacientas pasitiki ir yra atsipalaidavęs, gydytojas atlieka savo darbą.

Pirmasis apsilankymas pas odontologą turėtų įvykti sulaukus dvejų metukų, kai mažylis jau turi visus išdygusius pieninius dantis. Šio vizito metu gydytoja įvertina ne tik vaiko dantukų būklę, bet ir išsamiai paaiškina kaip tinkamai juos prižiūrėti. Teisingų įgūdžių suformavimas, pati efektyviausia prevencinė priemonė, apsauganti nuolatinius vaiko dantis nuo pagrindinės problemos – ėduonies susidarymo.

Pažeistų vaiko dantų gydymas, mažai kuo skiriasi nuo suaugusiųjų. Daugeliu atvejų naudojamos tokios pačios priemonės ir metodai. Tam, kad nuskausminimo metu vaikas nejaustų diskomforto, dūrio vieta papildomai gali būti patepama anestetine medžiaga, o pieniniai dantukai – plombuojami pasirinktos ryškios spalvos plomba.

Silantavimas

Prevencinė odontologinė procedūra atliekama vaikams, siekiant apsaugoti sveikus krūminius dantis nuo ėduonies susidarymo. 15 minučių trunkančios procedūros metu, nuvalytas ir poliravimo pasta apdorotas krūminių dantų paviršius padengiamas apsaugine medžiaga – silantu. Esant poreikiui (pvz.: iškritus silantui), vaikams iki 14 metų procedūra gali būti atliekama pakartotinai, nemokamai.

Svarbu. Pagal patvirtintą LR sveikatos apsaugos ministro įsakymą, 6 – 14 metų amžiaus vaikams, krūminių dantų padengimas silantais Garliavos odontologijos centre atliekamas nemokamai.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

  • Profilaktinis patikrinimas | Pažyma į mokyklą ar darželį 10€
  • Laikina plomba 10€
  • Pieninio danties plombavimas 30-50€
  • Nuolatinio danties plombavimas 60-80€
  • Vaistų uždėjimas 20€
  • Profesionali burnos higiena vaikams 40€

Vaikų odontologijos kainos taikomos vaikams iki 14 metų.

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.