Vaikų odontologija

Vaikų odontologija ypatinga tuo, kad čia svarbus ne tik gydytojo profesionalumas, bet ir gebėjimas atrasti trumpiausią kelią į draugystę su vaiku. Žaidimai, pokalbiai apie malonius dalykus ir apdovanojimai už drąsą, neatsiejama vizito pas vaikų odontologą dalis. Kai mažasis pacientas pasitiki ir yra atsipalaidavęs, gydytojas atlieka savo darbą.

Pirmasis apsilankymas pas odontologą turėtų įvykti sulaukus dvejų metukų, kai mažylis jau turi visus išdygusius pieninius dantis. Šio vizito metu gydytoja įvertina ne tik vaiko dantukų būklę, bet ir išsamiai paaiškina kaip tinkamai juos prižiūrėti. Teisingų įgūdžių suformavimas, pati efektyviausia prevencinė priemonė, apsauganti nuolatinius vaiko dantis nuo pagrindinės problemos – ėduonies susidarymo.

Pažeistų vaiko dantų gydymas, mažai kuo skiriasi nuo suaugusiųjų. Daugeliu atvejų naudojamos tokios pačios priemonės ir metodai. Tam, kad nuskausminimo metu vaikas nejaustų diskomforto, dūrio vieta papildomai gali būti patepama anestetine medžiaga, o pieniniai dantukai – plombuojami pasirinktos ryškios spalvos plomba.

Silantavimas

Prevencinė odontologinė procedūra atliekama vaikams, siekiant apsaugoti sveikus krūminius dantis nuo ėduonies susidarymo. 15 minučių trunkančios procedūros metu, nuvalytas ir poliravimo pasta apdorotas krūminių dantų paviršius padengiamas apsaugine medžiaga – silantu. Esant poreikiui (pvz.: iškritus silantui), vaikams iki 14 metų procedūra gali būti atliekama pakartotinai, nemokamai.

Svarbu. Pagal patvirtintą LR sveikatos apsaugos ministro įsakymą, 6 – 14 metų amžiaus vaikams, krūminių dantų padengimas silantais Garliavos odontologijos centre atliekamas nemokamai.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

  • Profilaktinis patikrinimas | Pažyma į mokyklą ar darželį 10€
  • Laikina plomba 10€
  • Pieninio danties plombavimas 30-40€
  • Nuolatinio danties plombavimas 50€
  • Vaistų uždėjimas 20€
  • Danties vagelių hermetizavimas silantu (1 dantis) 10€
  • Profesionali burnos higiena vaikams (iki 14 metų) 30€

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2021 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai. Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai (techniniai, funkciniai bei analitiniai) yra įdiegiami automatiškai. Siekiant individualizuoti Jūsų naršymo patirtį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums, tinklapyje taip pat naudojami tiksliniai slapukai. Paspaudę „sutinku“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.