VIRTUALI KONSULTACIJA +

GYDYMO PLANAS

Virtualią konsultaciją su gydymo planu rekomenduojame tiems pacientams, kurie nori gauti išsamų burnos būklės vertinimą, sužinoti esamas problemas ir kokiais būdais jas galima patikimai išspręsti. Pagrindinis šios konsultacijos privalumas tas, kad visą dominačią informaciją apie burnos būklę pacientas gali sužinoti nuotoliniu būdu, fiziškai net nedalyvaudamas apžiūroje. Tam reikalinga tik profesionaliai atlikta 3D rentgeno nuotrauka, kurią vertindamas gydytojas gali pamatyti visas problemas, nustatyti tikslią diagnozę ir suplanuoti reikiamą gydymą. Tai itin patogus konsultacijos būdas, kurio privalumus labiausiai įvertins pacientai gyvenantys kitame mieste ar šalyje, bet gydymą norintys tęsti mūsų klinikoje.

Rentgeno nuotrauka

Pasidaryti burnos ertmės rentgeno nuotrauką galima bet kuriame mieste ar šalyje, spacializuotuose rentgeno tyrimų centruose arba arčiausiai Jūsų esančioje odontologijos klinikoje, kurioje yra įrengtas 3D rentgeno aparatas.

Jums atlikta 3D nuotrauka turėtų būti išsaugoma laikmenoje ir papildomai persiunčiama elektroniniu paštu, kuriame ji būtų prisegta arba nurodyti prisijungimai prie jos saugojimo vietos.

Registracija trunka vos 2-3 minutes

Užsiregistruoti į virtulią konsultaciją galima tiek internetu, tiek ir susisiekus su mumis telefonu. Mes rekomenduojame registruotis internetu, nes tai itin paprasta, greita ir patogu. Jums tereikia užpildyti mūsų svetainėje esančią trumpą paciento duomenų anketą, prisegti 3D nuotrauką ir pasirinkti patogų nuotolinės konsultacijos laiką. Gavę užklausą, visą informaciją susijusią su Jūsų vizitu ir rekomendacijas kaip jam pasiruošti, atsiųsime anketoje nurodytu elektroniniu paštu.

Itin paprastas prisijungimas

Virtuali konsultacija itin patogi tuo, kad pacientui nereikia niekur vykti, o prisijungti galima iš bet kurios vietos, kurioje esama tuo metu – namuose, darbe ar net kelionėje. Tam tereikia tik kompiuterio, planšetės ar mobilaus telefono, kuriame būtų įdiegta vaizdo kamera ir kokybiškas interneto ryšys.

Asmeninė prisijungimo nuoroda, Jums bus išsiųsta elektroniniu paštu, kurį nurodėte pildydami registracijos formą. Paspaudę šią nuorodą paskirtu konsultacijos laiku, iš karto, be jokių papildomų veiksmų, prisijungsite prie privataus pokalbio su mūsų specialistu.

Virtualios konsultacijos eiga

Prieš konsultaciją gydytojas detaliai įvertina registracijos anketoje pateiktą Jūsų informaciją ir atidžiai išanalizuoja atsiųstą 3D nuotrauką. Remdamasis šiais duomenimis, specialistas nustato problemas bei detaliai suplanuoja gydymo eigą. Tokiu būdu virtualios konsultacijos metu pacientui pateikiama jau apibendrinta ir konkreti informacija: profesionalus esamos situacijos vertinimas, galimi sprendimai, gydymo trukmė bei tiksli jo kaina.

Visapusiškas privatumas ir duomenų saugumas

Prisijungti prie virtualios konsultacijos gali tik specialistas ir pacientas, turintis aktyvią vizito nuorodą. Kiti asmenys prisijungti prie konsultacijos gali tik tuomet, kai pacientas išreiškia sutikimą, o specialistas patvirtina prisijungimą. 

Visa informacija, kurią pateiksite registracijos formoje ir konsultacijos metu, bus griežtai saugoma, laikantis visų duomenų apsaugos įstatymo reikalavimų bei užtikrinant visapusišką konfidencialumą ir Jūsų privatumą.

PRADĖTI REGISTRACIJĄ

Registracija trunka 2-4 minutes | Konsultacija trunka 20 minučių

PRADĖTI REGISTRACIJĄ

Registracija trunka 2-4 minutes |
Konsultacija trunka 20 minučių
1
Data ir laikas
2
Asmens duomenys
3
Problema ir poreikiai
4
Nuotrauka
Vizito data ir laikas

Būtina užpildyti visus „*“ laukelius.

Virtualios konsutacijos laikas *
1
Data ir laikas
2
Asmens duomenys
3
Problema ir poreikiai
4
Nuotrauka
BENDRA INFORMACIJA

Būtina užpildyti visus „*“ laukelius.

Vardas *
Pavardė *
Gimimo metai *
KONTAKTAI

Būtina užpildyti visus „*“ laukelius.

El. paštas *
Telefonas *
1
Data ir laikas
2
Asmens duomenys
3
Problema ir poreikiai
4
Nuotrauka
Problema ir poreikiai

Būtina užpildyti visus „*“ laukelius.

PROBLEMA *
POREIKIAI *
1
Data ir laikas
2
Asmens duomenys
3
Problema ir poreikiai
4
Nuotrauka
Nuotrauka

Būtina užpildyti visus „*“ laukelius.

Įkelkite rentgeno nuotrauką (panoraminė arba 3D) *
Įkeliama nuotrauka turi būti atlikta ne seniau nei vienerių metų laikotarpyje.
Papildoma informacija
Jei nuo nuotraukos padarymo datos iki šiandienos, burnos ertmė buvo gydoma, laukelyje „Papildoma informacija“ nurodykite procedūras, kurios buvo atliktos.