Bedantis žandikaulis

Bedančio žandikaulio atkūrimas ant 2, 4 arba 6 implantų

Pacientai, netekę vieno ar kelių dantų dažniausiai jaučia emocinį diskomfortą – rečiau šypsosi, santūriau kalba. Netekus daugumos ar visų dantų, pasikeičia ne tik žmogaus elgesys, bet ir gyvenimo būdas, jo kokybė, o taip pat ir išvaizda. Pacientas gali atrodyti net 15-20 metų vyresnis, nei yra iš tiesų. Vizualius išvaizdos pokyčius lemia žandikaulio tirpimas, dėl ko palaipsniui keičiasi veido forma, suglemba oda. Dantų netekimas taip pat išprovokuoja ir virškinimo problemas, sutrinka kalba. Žmogus turi kaskart įsivertinti, kokį maistą gali sukramtyti, stengtis raiškiai kalbėti ir nuolat galvoti, kaip problemą paslėpti.

Baimindamiesi nepakeliamų išlaidų, dauguma pacientų problemos sprendimą vis atideda, nes yra įsitikinę, kad implantų reikės tiek, kiek buvo prarasta dantų. Tačiau tai nėra tiesa. Tam, kad pilnai atkurtume vieno bedančio žandikaulio dantis, pakanka įsriegti vos 2, 4 arba 6 implantus, ant kurių tvirtinamas fiksuotas protezas su 10 arba 12 dantų. Protezas gali būti pagamintas iš skirtingų medžiagų – cirkonio keramikos arba specialaus plastiko. Galimybė rinktis, leidžia sudaryti net 5 kainos atžvilgiu skirtingus gydymo planus, iš kurių pats pacientas pasirenka priimtiniausią.

Nepriklausomai nuo to, kurį gydymo planą pacientas pasirinks, visais atvejais „Garliavos odontologijos centre“ bus suteikiama 10 metų garantija dantų implantacijai. Tai reiškia, kad neprigijus ar iškritus implantui, klinika raštu įsipareigoja nemokamai, įskaitant ir pakartotinę procedūrą, pakeisti nauju.

NEMOKAMA KONSULTACIJA IR GYDYMO PLANAS

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą.

UŽSIREGISTRUOKITE
UŽSIREGISTRUOKITE
Registracija elektroniniu paštu