Play Video

3 veiksniai, nuo kurių priklauso dantų implantacijos sėkmė

GOC video cover
Play Video

Implanto atmetimas, uždegimas, skausmas, negražus estetinis vaizdas, trumpas tarnavimo laikas – tai tik kelios komplikacijos, su kuriomis pacientai susiduria, kai nepaisoma pagrindinių taisyklių. 3 svarbiausi veiksniai, nuo kurių priklauso dantų implantacijos sėkmė. Kokie jie?

Garantijos odontologiniam gydymui

GOC video cover
Play Video

Tema, kuri aktuali kiekvienam iš mūsų – garantijos odontologiniam gydymui. Ko gali tikėtis pacientas? Į ką svarbu atkreipti dėmesį, kad garantija būtų ne fiktyvi, o tikra?

Kaip išvengti nekokybiškų odontologinių paslaugų

GOC video cover
Play Video

Skausmas, tinimas, uždegimas, negražus estetinis vaizdas. Tai problemos, su kuriomis susiduria kai kurie pacientai po odontologinio gydymo. Nekokybiško gydymo. Kaip išvengti tokių situacijų ir į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis gydymo įstaigą.

PRGF. Unikali technologija odontologijoje

GOC video cover
Play Video

Trumpesnis gydymo laikas, greitesnis audinių pirminių funkcijų atsistatymas, mažesnė nemalonių pojūčių tikimybė, mažesnė uždegimo rizika – tai pagrindiniai PRGF technologijos privalumai. Trumpai, labai paprastai ir aiškiai apie PRGF metodą, gydymo eigą ir jo naudą pacientui.

Kaip sukurti gražią ir natūraliai atrodančią šypseną?

GOC video cover
Play Video

„Kai kalbame su pacientu apie kardinalius šypsenos pokyčius, visuomet akcentuojame tai, kad šypsena veide turi atrodyti harmoningai. Jei aplinkiniai pastebi tik Jūsų šypseną, kažkur bus peržengta riba – neišlaikytos proporcijos, parinkta netinkama dantų forma, spalva“, – sako Garliavos odontologijos centro vadovė Ilona Šimkevičienė.

Vaiko vizitas pas odontologą be pykčių ir dramų

GOC video cover
Play Video

Pyktis, ašaros, derybos – tokia situacija labai gerai pažįstama tėveliams, kai nusimato vaiko vizitas pas odontologą. Taip būti neturėtų. Kokią pagrindinę klaidą darome mes, tėvai?

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2021 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.