Play Video about GOC vizija video cover

Vienmomentė (momentinė) dantų implantacija

Video viršelis. Vienmomentė implantacija
Play Video about Video viršelis. Vienmomentė implantacija

Vienmomentė dantų implantacija – mažiau chirurginių intervencijų, mažiau vizitų, gražesnis estetinis vaizdas.

Odontologinės paslaugos išsimokėtinai

Video išsimokėjimas
Play Video about Video išsimokėjimas

Daugumą brangesnių pirkinių drąsiai įsigyjame pasinaudodami išsimokėjimo paslaugomis. Tačiau kaip kalbame apie medicinines paslaugas, šis būdas atrodo nepatikimas. Medicininis lizingas niekuo nesiskiria nuo kitų išsimokėjimo būdu, nebent tik pacientui palankesnėmis sąlygomis.

Dantų balinimas

Play Video about Dantų balinimas video

Dantų balinimas – viena iš efektyviausių ir paprasčiausių procedūrų, kurios pagalba galima ženkliai pakoreguoti estetinį dantų vaizdą. Vos po vieno vizito dantys tampa 1-5 tonais baltesni, o rezultatas išlieka net iki 3 metų.

Bedančio žandikaulio atkūrimas implantais

bedantis žandikaulis video
Play Video about bedantis žandikaulis video

Pacientai, kuriems reikalingas sudėtingesnis gydymas, linkę jį atidėti vėlesniam laikui, nes bijo. Kokios pagrindinės pacientų baimės ir kokie galimi racionalūs sprendimai?

Estetinis plombavimas ar laminatės?

Play Video about Estetinis plombavimas ar laminatės

Pacientai, kurie kreipiasi dėl estetinės dantų vaizdo korekcijos, labai dažnai užduoda klausimą: kas geriau laminatės ar estetinis plombavimas? Tiek vienu, tiek kitu atveju pasieksime puikių rezultatų, tačiau kiekvienas iš šių metodų turi savus privalumus.

Pagrindinė paciento garantija - gydymo planas

Gydymo planas garantijos
Play Video about Gydymo planas garantijos

Ar esate susidūrę su situacija kai už gydymo paslaugas sumokėjote kur kas brangiau ir jis truko ilgiau nei tikėjotės? Keli patarimai, kaip išvengti tokių situacijų ir ką svarbu atkreipti dėmesį prieš pradedant sudėtingesnį odontologinį gydymą.

Ko bijo pacientai?

Video pacientų baimės
Play Video about Video pacientų baimės

Pacientai, kuriems reikalingas sudėtingesnis gydymas, linkę jį atidėti vėlesniam laikui, nes bijo. Kokios pagrindinės pacientų baimės ir kokie galimi racionalūs sprendimai?

Šiuolaikiniai ortodontinio gydymo būdai

Šiuolaikinė ortodontija video
Play Video about Šiuolaikinė ortodontija video

Daugumai pacientų ortodontinis gydymas asocijuojasi su metaliniais breketais. Tačiau šiuolaikinė ortodontija gali pasiūlyti ne vieną alternatyvų sprendimo būdą, kuris bus toks pats efektyvus kaip metaliniai breketai, bet atrodys itin estetiškai. Kokie jie?

Kokia yra sėkminga dantų implantacija

Play Video about Video sėkminga implantacija

Implanto atmetimas, uždegimas, skausmas, negražus estetinis vaizdas, trumpas tarnavimo laikas – tai tik kelios komplikacijos, su kuriomis pacientai susiduria, kai nepaisoma pagrindinių taisyklių. 3 svarbiausi veiksniai, nuo kurių priklauso dantų implantacijos sėkmė. Kokie jie?

Garantijos odontologiniam gydymui

Garantijos odontologiniam gydymui video
Play Video about Garantijos odontologiniam gydymui video

Tema, kuri aktuali kiekvienam iš mūsų – garantijos odontologiniam gydymui. Ko gali tikėtis pacientas? Į ką svarbu atkreipti dėmesį, kad garantija būtų ne fiktyvi, o tikra?

Kaip išvengti nekokybiškų odontologinių paslaugų

Play Video about Nekokybiškas odontologinis gydymas video

Skausmas, tinimas, uždegimas, negražus estetinis vaizdas. Tai problemos, su kuriomis susiduria kai kurie pacientai po odontologinio gydymo. Nekokybiško gydymo. Kaip išvengti tokių situacijų ir į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis gydymo įstaigą.

PRGF. Unikali technologija odontologijoje

prgf video
Play Video about prgf video

Trumpesnis gydymo laikas, greitesnis audinių pirminių funkcijų atsistatymas, mažesnė nemalonių pojūčių tikimybė, mažesnė uždegimo rizika – tai pagrindiniai PRGF technologijos privalumai. Trumpai, labai paprastai ir aiškiai apie PRGF metodą, gydymo eigą ir jo naudą pacientui.

Gražiai ir natūraliai atrodanti šypsena

Play Video about Video kaip kuriama tobula šypsena

„Kai kalbame su pacientu apie kardinalius šypsenos pokyčius, visuomet akcentuojame tai, kad šypsena veide turi atrodyti harmoningai. Jei aplinkiniai pastebi tik Jūsų šypseną, kažkur bus peržengta riba – neišlaikytos proporcijos, parinkta netinkama dantų forma, spalva“, – sako Garliavos odontologijos centro vadovė Ilona Šimkevičienė.

Vaiko vizitas pas odontologą be pykčių ir dramų

vaikų odontologija video
Play Video about vaikų odontologija video

Pyktis, ašaros, derybos – tokia situacija labai gerai pažįstama tėveliams, kai nusimato vaiko vizitas pas odontologą. Taip būti neturėtų. Kokią pagrindinę klaidą darome mes, tėvai?

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.