Šypsenos kūrimas

Retas iš mūsų apdovanotas natūraliai gražia ir taisyklinga šypsena. Tačiau kiekvienas iš mūsų ją tokią galime turėti. Šiandieninė estetinė odontologija suteikia visas galimybes, pakoreguojant nudilusius, nuskilusius, kreivus ar spalvą pakeitusius dantis, sukurti nepriekaištingos formos ir spalvos šypseną. O svarbiausia tai, kad daugeliu atvejų, norimą rezultatą galima pasiekti vos per kelis vizitus. Estetinė odontologija apima skirtingus gydymo būdus. Priklausomai nuo paciento burnos būklės bei poreikių, gali būti taikomi keli ar tik tik vienas iš jų.

Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas atliekamas siekiant suteikti patrauklesnį estetinį vaizdą neproporcingiems, nudilusiems, nuskilusiems ar spalvą pakeitusiems dantims. Pagrindinis estetinio plombavimo privalumas – itin trumpas gydymo laikas, per kurį galima sukurti nepriekaištingą šypseną. Trūkumas – ilgaamžiškumas. Net ir tinkamai rūpinantis dantimis, vidutinė plombos tarnavimo trukmė 7 metai. Ilgainiui ji keičia atspalvį, pradeda trupėti.

Pavieniai dantys, kurių nebeįmanoma patikimai atkurti estetiškai plombuojant, gali būti protezuojami, parenkant su gretimais dantimis derančią vainikėlio spalvą ir formą. 

Daugiau apie estetinį plombavimą »

Laminatės (mini protezavimas)

Šių dienų estetinėje odontologijoje – laminatės pažangiausias nuosavų dantų restauravimo metodas. Mini protezavimas, kaip ir estetinis plombavimas, atliekamas tuomet, kai siekiama atkurti arba sukurti nepriekaištingos formos ir spalvos dantis. Laminačių pagalba galima pakoreguoti vieną, kelis ar visus matomoje zonoje esančius dantis (iki 20 dantų). Nepaisant to, kad šis restauracijos būdas brangesnis nei estetinis plombavimas, vis daugiau pacientų pasirenka būtent jį. Laminatėmis dengti dantys atrodo itin natūraliai, nekeičia spalvos, netrupa ir tarnauja kur kas ilgiau nei estetinis plombavimas (vidutiniškai 12 metų).

Pavieniai dantys, kurių nebeįmanoma patikimai atkurti laminatėmis, gali būti protezuojami, parenkant su gretimais dantimis derančią vainikėlio spalvą ir formą. 

Daugiau apie laiminates | mini protezavimą »

Ortodontija | Dantų tiesinimas

Ortodontinis gydymas atliekamas tuomet, kai norima pakoreguoti netinkamą dantų padėtį (susigrūdę, kreivi ar pernelyg atitolę vienas nuo kito dantys) arba netaisyklingą sąkandį, dėl kurio gali pasikeisti veido asimetrija, varginti galvos, pečių, nugaros ar kaklo raumenų skausmai. Ortodontinis gydymas pagerina dantų, šypsenos ir veido estetiką, kramtymo funkciją, fonetiką, palengvina dantų priežiūrą ir apsaugo juos nuo greitesnio nusidėvėjimo.

Daugiau apie ortodontiją | dantų tiesinimą »

Dantų balinimas

Dantų balinimas – pati paprasčiausia estetinės odontologijos procedūra, kurios dėka vos per 1 vizitą galima pakeisti paciento dantų spalvą. Šios procedūros metu plombos ir vainikėliai nebala. Todėl siekiant nepriekaištingo rezultato, dantų balinimą rekomenduojame pacientams turintiems sveikus nuosavus dantis arba prieš odontologinį gydymą.

Daugiau apie dantų balinimą »

Registruotis konsultacijai

* Registracija galima tik užpildžius žvaigždute pažymėtus laukelius.

Nemokama konsultacija

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą. Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją ir sužinokite kokie galimi Jūsų problemos sprendimo būdai.

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.