Prevencija

Mes manome, kad gražiausia šypsena ta, kuri sveika. Kasdieninė burnos ertmės priežiūra namuose, pati svarbiausia profilaktinė priemonė. Tačiau tam, kad išsaugotume sveikus dantis, tik jos nepakanka. Net ir kruopščiai valydami burnos ertmę tinkamai parinktomis priemonėmis, dalį apnašų paliekame ant dantų ir juos supančių audinių. Ilgainiui dantys tampa gelsvesni, jautresni ir labiau pažeidžiami. Apsaugoti ir ilgiau išsaugoti sveikus dantis galime kiekvienas. Svarbu tik tinkamai ir laiku jais pasirūpinti. Reguliarių vizitų pas burnos higienistą metu, atliekamos ne tik reikalingos profilaktinės procedūros, bet ir kaskart įvertinama bendra burnos ertmės būklė.

Prevencinės procedūros

Profesionali burnos higiena

Profesionali burnos higienos procedūra – viena iš svarbiausių profilaktinių priemonių, padedančių apsaugoti dantis bei dantenas nuo galimų pakitimų. Atliekant šią procedūrą bent 2 kartus per metus, ilgiau išsaugomi ne tik sveiki dantys, bet ir odontologinio gydymo metu pasiekti rezultatai.

Profesionali burnos higiena atliekama odontologo kabinete, naudojant ultragarsinį skalerį, „AIR-FLOW“ sistemą ir specialiai tam pritaikytus instrumentus. Iš tarpdančių ir nuo dantų paviršiaus (vidinio bei išorinio) pašalinamos susikaupusios apnašos bei susidariusios pigmentinės dėmės. Švarus paviršius nuvalomas specialiu šepetėliu ir padengiamas apsauginiu fluoro laku, kuris sumažina ėduonies susidarymo tikimybę. Po procedūros pacientas ne tik junta, bet ir mato akivaizdžius estetinius pokyčius.

Daugiau apie profesionalią burnos higieną »

Pirminė burnos ertmės apžiūra

Nemalonūs pojūčiai tokie, kaip skausmas, tinimas, dantenų kraujavimas, pasireiškia tik tuomet, kai pažeidimai jau būna akivaizdūs. Tikrinantis burnos ertmę profilaktiškai, daugelį pakitimų galima pastebėti ankstyvose stadijose ir sustabdyti jų progresavimą be gydymo, pritaikant tik profilaktines priemones bei pagerinant kasdienius burnos priežiūros įgūdžius.

Daugiau apie profesionalią burnos higieną »

Silantavimas

Silantavimas – prevencinė odontologinė procedūra atliekama vaikams, siekiant apsaugoti sveikus krūminius dantis nuo ėduonies susidarymo. 15 minučių trunkančios procedūros metu, nuvalytas ir poliravimo pasta apdorotas krūminių dantų paviršius padengiamas apsaugine medžiaga – silantu.

Garliavos odontologijos centre 6 – 14 metų amžiaus vaikams, krūminių dantų padengimas silantais atliekamas nemokamai.

Daugiau apie silantavimą »

Registruotis konsultacijai

* Registracija galima tik užpildžius žvaigždute pažymėtus laukelius.

Nemokama konsultacija

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą. Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją ir sužinokite kokie galimi Jūsų problemos sprendimo būdai.

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.