Dantų gydymas

GRĮŽTI

Aprašymas

APIE PROCEDŪRĄ

Terapinis gydymas atliekamas siekiant apsaugoti dantis nuo uždegimų, gydyti dantų pažeidimus ir išsaugoti nervo gyvybingumą. Šis gydymas apima dantų plombavimą, šaknų kanalų gydymą ar profilaktiką. Pirmasis terapinio dantų gydymo žingsnis – profesionali dantų ir dantų audinių apžiūra. Diagnostikos metu, Garliavos odontologijos centre pasitelkiami pagalbiniai aparatai bei šiuolaikinės technologijos. Po nuodugnaus burnos sveikatos būklės įvertinimo, sudaromas gydymo planas, kuris aptariamas su pacientu ir pradedamas gydymas.

KADA REIKALINGAS GYDYMAS?

Viena dažniausiai pasitaikančių dantų problemų – ėduonis. Ši dantų liga atsiranda dėl dantų apnašose esančių rūgščių. Ėduonis pasireiškia pakitusia dantų spalva, dantyje atsiradusia ertme, jautrumu ar skausmu. Pastebėjus šiuos simptomus, nedelsdami apsilankykite pas odontologą. Laiku pradėjus gydymą, išsaugoma daugiau sveikų danties audinių.


 

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

 

GYDYMAS

Po nuodugnios burnos ertmės analizės, pradedamas gydymas. Plombomis atstatomi nusidėvėję ar dantų ligų pažeisti dantys, taip pat, atliekamas estetinis plombavimas. Atlikdami plombavimo procedūrą, GOC klinikos gydytojai siekia tiksliai atkurti anatomines danties struktūras ir estetiką.

SVARBU ŽINOTI

Norint ateityje išvengti komplikacijų ir sudėtingų odontologinių procedūrų, svarbu apsilankyti pas odontologą profilaktiškai, o ne tuomet, kai jau pasireiškia nemalonūs pojūčiai ar skausmas. Rekomenduojama pas odontologą apsilankyti du kartus per metus. Profilaktinės apžiūros metu, gydytojas įvertins Jūsų burnos ertmės būklę, ir, esant poreikiui, paskirs efektyvų gydymą.

Lankėtės mūsų klinikoje? Įvertinkite mūsų kliniką nuo 1 iki 5 žvaigždučių.

ĮVERTINKITE