Rūgštinis pilingas

Rūgštinis pilingas – tai cheminis odos šveitimas, skirtas pagerinti jos būklę ir estetinį vaizdą. Po procedūros, kuri atliekama veido, kaklo ir rankų srityse, sumažėja raukšlių bei randelių kiekis ir gylis, suvienodėja spalva, oda įgauna sveika ir jaunatvišką išvaizdą. Ši procedūra gali būti atliekama bet kokio amžiaus pacientams, parenkant vieną iš trijų galimų atnaujinimo būdų: paviršinį, vidutinio gylio ar giluminį.

Paviršinis valymas. Šis valymas rekomenduojamas pacientams, kurių odos būklė pakankamai gera, siekiant suvienodinti jos spalvą, suteikti gyvybingumo, skaistumo.

Vidutinio gylio valymas. Stipresnis pilingas, kurio metu paveikiami gilesni odos sluoksniai (epidermis ir derma), rekomenduojamas pacientams, norintiems sumažinti pigmentinių dėmių, strazdanų kiekį, panaikinti smulkias raukšleles, suteikti odai jaunatviškumo.

Giluminis valymas. Tai pats intensyviausias valymas, kuris rekomenduojamas pacientams, turintiems problematišką odą: randeliai, raukšlės, ryškios pigmentinės dėmės.

Procedūros eiga

Atliekant rūgštinį valymą, itin svarbi gydytojo kompetencija. Tam, kad procedūra būtų saugi ir efektyvi, specialistas turi gerai suprasti odos sandarą, gebėti tinkamai įvertinti jos būklę ir parinkti reikiamą rūgštį ar jų kelių derinį. Procedūra prasideda nuo kruopštaus odos nuvalymo ir tik tuomet ji padengiama individualiai pacientui paruošta rūgštinio pilingo kauke. Įvykus pageidaujamai reakcijai, pilingas švelniai nuvalomas. Procedūra užbaigiama, uždedant maitinamąją ir raminamąją kaukę.

Procedūros trukmė

40 – 60 minučių.

Po procedūros

Po intensyvesnės procedūros gali būti juntamas nemalonus dilgčiojimas, atsirasti lengvas patinimas, matomas paraudimas, odos šerpetojimas. Gijimo laikotarpiu (3-14 dienų) reikėtų vengti pirties, karštos vonios, baseino, tiesioginių UV spindulių. Odą rekomenduojama tepti apsauginiu kremu.

Apribojimai

Procedūra nerekomenduojama: esant aktyviai infekcijai, atviroms žaizdoms, sergant uždegiminėmis dermatozėmis, nėštumo ir maitinimo periodu.

Registruotis vizitui

Procedūrą atliekantys gydytojai

Paslaugų kainos

Prieš priimdami sprendimą, mūsų pacientai verti žinojimo ir supratimo, kiek kainuoja galutinė paslauga. Todėl paslaugos kainą nurodome su visomis papildomomis procedūromis, susijusiomis su pasiruošimu, nuskausminimu ir kokybišku paslaugos suteikimu.

  • Rūgštinis pilingas 40-70€

Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto produkto bei reikiamo jo kiekio procedūrai atlikti.

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.