Ortodontija

GRĮŽTI

Aprašymas

APIE ORTODONTIJĄ

Netaisyklinga dantų padėtis ar blogas sąkandis – dažno žmogaus problema, kurią gali padėti išspręsti specializuota odontologijos šaka – ortodontija. Ortodontinis gydymas pagerina dantų, šypsenos ir veido estetiką, kramtymo funkciją, fonetiką, palengvina dantų priežiūrą ir apsaugo dantis nuo nusidėvėjimo.

Ortodontinį gydymą geriausia atlikti kuo jaunesniame amžiuje, kai kaulas dar nėra galutinai susiformavęs. Efektyvius rezultatus galima pasiekti ir tiesinant suaugusiųjų dantis, tik gydymas gali būti kiek sudėtingesnis: ilgesnė trukmė, papildomų tiesinimo priemonių, ortodontinių aparatų nešiojimo, esant sąkandžio anomalijoms, gali prireikti ir chirurginio įsikišimo. GOC klinikoje ortodontinis gydymas gali būti atliekamas dantų plokštele, breketais arba nematomomis tiesinimo kapomis.

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

GYDYMO BŪDAI

Dantų plokštelė. Šis dantų tiesinimo metodas tinka augimo laikotarpiu, nesudėtingais atvejais.

Metaliniai breketai. Šie breketai padeda pasiekti efektyvius rezultatus, bet daugelis pacientų jų nepageidauja dėl neestetiškos išvaizdos.

Keramikiniai breketai. Keramikiniai breketai yra pakankamai estetiški, mažiau pastebimi, tačiau nėra praktiški, nes gana dažnai nulūžta.

Beligatūriniai breketai. Šie breketai viduje turi specialų užraktą, todėl reikia retesnių vizitų pas ortodontą ir gydymas paprastai trunka trumpiau.

Liežuviniai breketai. Šie breketai klijuojami išorinėje pusėje, todėl jų visiškai nesimato, tačiau tokia breketų sistema sukelia labai daug nepatogumų: dirgina burnos gleivinę, trukdo rišliai kalbėti.

Nematomos kapos. Nematomos kapos pagamintos iš skaidrios medžiagos, todėl yra nepastebimos. Ši inovatyvi dantų tiesinimo technika yra ne tik estetiškas, bet ir patogus gydymo būdas, nes kapas galima išsiimti.

Nemokama konsultacija

Lankėtės mūsų klinikoje? Įvertinkite mūsų kliniką nuo 1 iki 5 žvaigždučių.

ĮVERTINKITE