Su metais mūsų oda netenka hialurono rūgšties ir kolageno, ko pasekoje ji praranda skaistumą, suglemba, formuojasi raukšlės. Tam, kad atstatytume jos tonusą, pamaitinti turime ne tik viršutinį odos sluoksnį, bet ir gilesnius, iki kurių mūsų naudojamos kasdieninės priemonės neprasiskverbia. Minimaliai invazyvios procedūros, tokios, kaip mezoterapija, padeda užpildyti gilesnius odos sluoksnius (dermą) reikalingomis aktyviosiomis medžiagomis ir atkurti jos stangrumą, jaunatviškumą. Be kita ko, ši procedūra gali būti atliekama ne tik veido srityje, bet ir kitose kūno vietose, tokiose kaip kaklo, dekoltė, plaštakų, plaukuotoje galvos dalyje (plaukų augimo skatinimui).
Procedūros eiga
Mezoterapija gali būti atliekama rankiniu būdu arba mezoterapiniu šautuvu su deguonies funkcija. Įvertinus paciento odos būklę, parenkamas reikiamas preparatas, kuris mažomis dozėmis, itin plona adata suleidžiamas į vidurinį odos sluoksnį (dermą). Jei pacientas jaučia diskomfortą, injekcijų vieta nuskausminama, patepant ją anestetiniu tepalu. Norint pasiekti geriausio rezultato, rekomenduojama atlikti visą 10 – 12 seansų kursą, suplanuojant po vieną procedūrą kas savaitę.
Procedūros trukmė
30 – 60 minučių.
Po procedūros
Po procedūros gali atsirasti nežymus odos patinimas, paraudimas ar nedidelės mėlynės, kurios kelių dienų bėgyje pranyksta. 7 dienas po procedūros reikėtų vengti pirties, karštos vonios, baseino, tiesioginių UV spindulių.
Apribojimai
Procedūra nerekomenduojama: esant lėtinėms odos ligoms, kraujo krešėjimo sutrikimams, neurologiniams pakitimams, nėštumo ir maitinimo periodu.