Mezoterapija

GRĮŽTI

Aprašymas

APIE PROCEDŪRĄ

Klinikoje teikiame ir estetinės medicinos paslaugas. Viena iš jų – mezoterapija, skirta odos tonuso ir elastingumo atkūrimui. Šios procedūros metu į odos sluoksnius įšvirkščiamos aktyvios medžiagos, t. y. įvairių vitaminų (A, B, C, E, K), mineralų ir amino rūgščių kokteilių injekcijos. Mezoterapija gali būti atliekama veido, kaklo, dekoltė, rankų, pilvo, sėdmenų, šlaunų srityje, galvos odoje. Po kelių procedūrų pastebimi stulbinantys rezultatai – akivaizdžiai pagerėja odos ir plaukų būklė.

PROCEDŪROS EIGA

Procedūra atliekama rankiniu būdu arba su mezoterapiniu šautuvu. Klinikoje naudojame mezoterapinį šautuvą Mesoesthetics, kuris yra su deguonies funkcija. Atliekant mezoterapiją, į probleminę vietą greitai ir neskausmingai įšvirkščiama 1–3 ml reikiamo preparatų mišinio. Veikliosios medžiagos iškart patenka į ląsteles ir jos regeneruojamos. Norint pasiekti efektyvius ir ilgalaikius rezultatus, rekomenduojama atlikti 10–12 procedūrų kursą, kurias reikia atlikti maždaug kas savaitę. Viena procedūra trunka maždaug 30 min.

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

PROCEDŪROS NAUDA

  • Oda tampa lygesnė, stangresnė
  • Nyksta raukšlės
  • Stabdomi senėjimo procesai
  • Išsprendžiama plaukų slinkimo problema

PO PROCEDŪROS

Po procedūros gali atsirasti nežymus paraudimas ar nedidelės mėlynės, kurios po kelių dienų pranyksta. Taip pat, oda gali šiek tiek patinti.

SVARBU ŽINOTI

Mezoterapija neturi amžiaus apribojimų ir gali būti atliekama bet kokio tipo odai. Procedūra nerekomenduojama: nėščioms moterims, esant lėtinėms odos ligoms, kraujo krešėjimo sutrikimams ar neurologiniams sutrikimams.

Lankėtės mūsų klinikoje? Įvertinkite mūsų kliniką nuo 1 iki 5 žvaigždučių.

ĮVERTINKITE