Dantų šalinimas

GRĮŽTI

Aprašymas

APIE PROCEDŪRĄ

Burnos chirurgija apima įvairias procedūras burnos ertmėje, veido bei žandikaulių srityse. Viena dažniausiai atliekamų burnos chirurgijos procedūrų – tai protinių dantų šalinimas. Šalinant dantis, mūsų klinikos burnos chirurgas pasirūpina ne tik sklandžiai ir profesionaliai atlikta procedūra, bet ir paciento psichologine būsena. Dantis pašalinamas nesukeliant pacientui skausmo ir tausojant žandikaulio kaulą.

PASIRUOŠIMAS PROCEDŪRAI

Prieš atliekant dantų rovimą, reikalingi rentgenologiniai tyrimai. Tyrimai parodo dantų, dantų šaknų padėtį. Pacientas supažindinamas su procedūros eiga ir pooperaciniu laikotarpiu bei galimomis komplikacijomis.

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

PROCEDŪROS EIGA

Dantų rovimas atliekamas vietinėje arba dalinėje nejautroje. Dantų šalinimo priežasčių gali būti įvairių: negrįžtami dantų pažeidimai, ortodontinis gydymas, traumos ir kt. Dėl sukeliamų komplikacijų, dažniausiai tenka šalinti protinius dantis. Protiniai dantys neretai būna nepilnai ar kreivai išdygę, o tai lemia gretimų dantų susigrūdimą ir kitas problemas.

Atliekant protinių dantų rovimą, dantys dažniausiai šalinami poromis: du vienoje pusėje, du kitoje. Dantis gali būti šalinamas visas arba dalimis. Procedūra paprastai trunka 30 min. Pašalinus dantį, žaizda užsiuvama tirpstančiais siūlais.

PO PROCEDŪROS

Gijimo laikotarpis po dantų šalinimo procedūros trunka kelias dienas. Kelias dienas po operacijos gali pasireikšti tinimas, todėl rekomenduojama šaldyti skruostą. Taip pat, 1–10 dienų galite jausti maudimą, kuris malšinamas vaistais nuo skausmo. Tam tikrais atvejais po gydymo gali būti skiriami antibiotikai. Išsamiau apie pooperacinį laikotarpį Jums papasakos chirurgas.

Lankėtės mūsų klinikoje? Įvertinkite mūsų kliniką nuo 1 iki 5 žvaigždučių.

ĮVERTINKITE