Biorevitalizacija

GRĮŽTI

Aprašymas

APIE PROCEDŪRĄ

Su metais neišvengiamai mažėja odos elastingumas, stangrumas, atsiranda nepageidaujami defektai, raukšlės. Puikus būdas atjauninti odą – biorevitalizacija. Ši efektyvi metodika padeda kovoti su odos senėjimu ir kitomis odos problemomis. Atliekant biorevitalizaciją, į odą suleidžiamas nestabilizuotas hialuronas ir vitaminų kompleksas. Toks kokteilis skatina svarbius organizmo procesus, padeda išlaikyti drėgmę, todėl oda atrodo skaisti, gyvybinga ir lygi. Procedūra atliekama veido, kaklo, dekoltė ir plaštakų srityje. Rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros.

PROCEDŪROS NAUDA

  • Stangrinama oda
  • Stabdomi senėjimo procesai
  • Oda giliai drėkinama
  • Naikinamos smulkios raukšlės
  • Atgaivinama papilkėjusi oda

Registracija internetu8 690 66636Kontaktai

PROCEDŪROS EIGA

Į odą yra įšvirkščiama hialurono rūgštis, kuri drėkina ir stangrina odą. Procedūra trunka 30–60 minučių ir yra neskausminga, tačiau esant jautriai odai, galima nuskausminti vietiniu anestetiko tepalu. Siekiant efektyvių rezultatų, rekomenduojamas 3 procedūrų kursas, kuris atliekamas kas mėnesį. Tikslų procedūrų kursą parekomenduos specialistas, atsižvelgdamas į individualią situaciją – paciento amžių bei odos būklę. Taip pat, gydytojas paaiškins kaip po biorevitalizacijos prižiūrėti odą namuose.

PO PROCEDŪROS

Po procedūros galimas nedidelis odos patinimas, paraudimas, tačiau po poros dienų šie požymiai praeina. 3–7 dienas po biorevitalizacijos reikėtų vengti pirties, baseino, UV spindulių.

Lankėtės mūsų klinikoje? Įvertinkite mūsų kliniką nuo 1 iki 5 žvaigždučių.

ĮVERTINKITE