Atsiliepimai

Lankėtės mūsų klinikoje? – Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Pasirinkite žemiau ir palikite įvertinimą Google, Facebook’e arba mūsų svetainėje.

Daiva

 Rekomenduoju. Geri specialistai. Tik aukščiausi įvertinimai. Tikrai  vieta, kur gimsta šypsenos  !!!

Robertas Gudaitis

Labai rūpestingas profų kolektyvas  man atnaujino šypseną ir gyvenimo vertę. Didelis Ačiū GOC .

Renata Streleckienė

Labai puikus kolektyvas,dirba operatyviai, tvarke dantis, dejo 5dantu tilta, dare burnos chigiena, begalo likau patenkinta, tariu didely ačiū uz sugrazinta sypsena, visada gera sugryzti pas tokius puikius specialistus🌺

 

Inga Leimonienė

Gydytojai visada jautrūs pacientų problemoms, profesionalūs ir begalo švelnūs su vaikučiais. Rekomenduoju 100%

Paulius

Esu labai dėkingas, kad net ir esant sudėtingai situacijai šalyje dėl viruso, sutikote mane priimti tą pačią dieną. Lankiausi pas jus pirmą kartą, bet būsiu jūsų ištikimas klientas. Ačiū!

Karolis

Labai malonus ir greitas aptarnavimas, buvo ne baisu, o malonu 🙂.

Augustė

Puiki klinika, šiltas ir jaukus aptarnavimas.

Jolita Petkienė

Džiaugiuosi profesionaliai sutvarkytais dantukais!
AČIŪ Gustui, Justei ir Šarūnui už atsakingą požiūrį į savo darbą, už malonų bendravimą ir išsamiai pateiktą informaciją apie darbus bei gyjimą, už konsultacijas, kai tapdavo neramu.
AČIŪ Ilonai ir Aušrai už šiltą ir dragišką bendravimą bei vizitų derinimą.
Puikus profesionalų kolektyvas💪🦷
Rekomenduoju 👍

Agnė Jasiukevičienė

Agnė Jasiukevičienė

Garliavos odontologijos centre man buvo atlikta sinuso pakėlimo ir implantacijos operacija. Procedūros metu Gustas padarė tai, kas priklauso specialistui-burnos chirurgui, nes implantas prigijo. Tačiau tai kaip buvau nuteikta ir psichologiškai paruošta procedūrai bei koks dėmesys man buvo skirtas pooperaciniu laikotarpiu tikrai verta pagyrimo. Ačiū Gustui ir visai GOC komandai už puikiai atliktą darbą ir nuostabų bendravimą.

Raimundo Buroko atsiliepimas

Raimundas Burokas

Grįžęs į Lietuvą paskambinau ir pasidalinau savo problemomis ir pasakiau kiek laiko būsiu Lietuvoje.
Viskas laiku buvo atlikta, tiesiog perfekt! O kaina žymiai švelnesnė nei Vokietijoje ir aptarnavimas malonesnis. Galiu tik rekomenduoti!

Inga Rocevičienė

Mano pirmas kartas 😊 su daktaru Šarūnu Vizgaičiu buvo apie 2014 – 2015 metus. Tada man jį rekomendavo vaikystės draugė Ilona, kuri šiandien yra Garliavos odontologijos centro vadovė.

Gerai prisimenu, kad tada už metalo keramika suprotezuotus tris šoninius dantis sumokėjau apie 1000 eur. Tuomet atrodė, kad brangoka ir kad gal būsiu permokėjus. Tačiau, kai vėliau lankydamasi kitose klinikose iš skirtingų burnos higienisčių sulaukdavau komplimentų dėl preciziškai atlikto protezavimo ir prašymo duoti gydytojo kontaktus, nuomonę pakeičiau.

Šis daktaras tikrai išmano savo darbą ir vertas to uždarbio. Pas jį grįžau ir sutvarkiau viską, ką reikėjo. Šiandien aš ir visa mano šeima dantų protezavimą patiki tik jam. Labai nuoširdžiai rekomenduoju šį gydytoją, ir sveikinu Garliavos odontologijos centrą, sugebėjusį į Garliavą pritraukti puikiausius specialistus.

Deimantė Labanauskaitė

Rekomenduoju šią kliniką kiekvienam! Labai malonus, mandagus ir paslaugus personalas, jauki klinikos aplinka! Be galo džiaugiuosi apsilankiusi šioje klinikoje pas burnos chirurgą Gustą Doviltį ir užtikrintai galiu teigti, jog tai gydytojas – profesionalas, labai kompetetingas ir malonus žmogus! 🤩

Paciento atsiliepimas

Alvydas Lukoševičius

Visą gyvenimą dantis tvarkausi pas Vizgaičius, pradžioje pas Giedrių, o dabar jau ir pas jo sūnų Šarūną. Džiugu, kad iš kartos į kartą perduodamos ne tik žinios, bet ir vertybės, atsakomybė bei teisingas požiūris į atliekamą darbą. Šiandieninis jaunimas turi žinių, įgūdžių, tačiau jiems trūksta atsakomybės bei kantrybės dirbti taip, kad reputaciją užsitarnautų darbu. Rekomenduoju Šarūną būtent tiems, kas vertina kokybę ilgalaikėje perspektyvoje. Tai daktaras, kurio vizitinė kortelė – jo atlikti darbai.👍

Gintare Ginte

Gintare Gintė

Daktarą Gustą rekomenduoju visu 100 %!
Ačiū Jums labai 🤝

Inga Matuseviciene

Inga Matusevičienė

Likau sužavėta higienistės Živilės darbu. Kruopštumas, profesionalumas ir meilė savo darbui! Tikrai pasitikiu ir rekomenduoju, verta vykti ir gyvenantiems mieste, džiaugiuosi šiuo „atradimu“