Dantų atkūrimas

Pacientai praradę vieną, kelis ar daugumą dantų, ilgainiui prisitaiko ir išmoksta gyventi be jų. Tačiau net ir netekus vieno danties pamažu keičiasi gyvenimo kokybė, valgymo ir kalbėjimo įpročiai, estetinis vaizdas. Dantų praradimas paspartina žandikaulio nykimo procesą, ko pasekoje pasikeičia veido simetrija, suglemba oda. Sustabdyti šiuos procesus ir atkurti estetinį vaizdą šiandien galima nepriklausomai nuo to, kiek pacientas prarado dantų.

Dantų implantacija

Dantų implantacija pažangiausias prarastų dantų atstatymo metodas, kurio dėka galima atkurti vieną, kelis ar net visus prarastus dantis. Implantacija gali būti atliekama įvairaus amžiaus pacientams, išskyrus jaunesnius nei 18 metų, kurių žandikaulis dar nėra pilnai susiformavęs. Visas gydymo procesas trunka apie 3 mėnesius, per kuriuos numatomi vidutiniškai 5 vizitai.

Vieno danties atkūrimas

Netekus vieno danties, atkurti jį galima įsriegiant vieną implantą ant kurio tvirtinamas cirkonio keramikos vainikėlis.

Daugiau apie dantų implantaciją »

Kelių dantų atkūrimas

Jei pacientas neteko 3 ar 4 greta esančių dantų, atkurti juos galima įsriegiant tik 2 dantų implantus, ant kurių tvirtinamas cirkonio keramikos vainikėlių tiltas.

Daugiau apie dantų implantaciją »

Bedančio žandikaulio atkūrimas

Bedančio žandikaulio atkūrimas atliekamas tuomet, kai pacientas yra netekęs visų ar daugumos nuosavų datų. Ši procedūra gali būti atliekama tiek viršutiniame, tiek ir apatiniame žandikaulyje, įsriegiant reikiamą skaičių implantų ant kurių pritvirtinamas protezas su 10 arba 12 dantų. Galimi du bedančio žandikaulio atkūrimo metodai: su fiksuotais išimamais dantų protezais ir fiksuotais neišimamais protezais.

Tiek vienu, tiek kitu atveju atstatomos visos įprastinės funkcijos: estetinė, kramtymo, kalbėjimo. Esminiai skirtumai – patogumas, ilgaamžiškumas, estetinis vaizdas.

Daugiau apie bedančio žandikaulio atkūrimą »

Fiksuoti išimami protezai

Paciento žandikaulyje įsriegiami 2 implantai ant kurių tvirtinamas išimamas protezas su 10 dantų.

Fiksuoti neišimami protezai

Paciento žandikaulyje įsriegiami 4 arba 6 implantai, ant kurių tvirtinami fiksuoti protezai su  10 arba 12 dantų.

Protezavimas

Jei nuosavas dantis yra suiręs, bet išlikęs vainikėlio pamatas bei sveika šaknis, atkurti estetinį vaizdą ir funkciją galima protezuojant. Dantis sutvirtinamas stiklo pluošto kaiščiu arba įklotu, ant kurio pritvirtinamas individuliai pacientui pagamintas nepriekaištingos formos ir spalvos cirkonio keramikos vainikėlis.

Registruotis konsultacijai

* Registracija galima tik užpildžius žvaigždute pažymėtus laukelius.

Nemokama konsultacija

Garliavos odontologijos centre pacientai konsultuojami nemokamai, įskaitant ir individualaus gydymo plano sudarymą. Užsiregistruokite į asmeninę konsultaciją ir sužinokite kokie galimi Jūsų problemos sprendimo būdai.

Registruotis vizitui

Rekvizitai

Darbo laikas

Copyright © 2023 UAB Garliavos odontologijos centras. Visos teisės saugomos.  Privatumo politika.

MENIU

Ačiū, kad domitės mūsų paslaugomis. Tikimės, kad rasite visą informaciją, kuri Jums aktuali.