mezoterapija

Visi svajojame apie amžinai gyvybingą ir skaisčią odą, tiesa? Deja, ilgainiui mūsų oda keičiasi, netenka elastingumo, skaistumo, veikia natūralūs odos senėjimo procesai. Mezoterapija – vienas veiksmingiausių būdų atkurti nepriekaištingą odos būklę veikliųjų medžiagų, kurios įvedamos į organizmą, pagalba.

Kas tai ir kaip tai veikia?

Mezoterapijos procedūros metu į poodinį odos sluoksnį įvedamos įvairios aukščiausios rūšies vitaminų, mineralų ir amino rūgščių kokteilių injekcijos. Šie komponentai maitina ir atjaunina odą, padeda atsikratyti nepageidaujamų odos defektų, tokių kaip raukšlės, suglebusi rankų ar kaklo oda. Mezoterapija aktyviai skatina kolageno ir elastino gamybą, kuris yra ypač svarbus natūraliam odos elastingumui.

Mezoterapijos procedūros gali būti atliekamos bet kokio tipo odai, norint panaikinti visus nepageidaujamus odos nelygumus ar trūkumus. Procedūra gali būti atliekama dviem būdais – tiesioginėmis injekcijomis adatų pagalba arba specialiu prietaisu (neadatinė mezoterapija). Antruoju būdu, veikliosios medžiagos yra pasisavinamos specialaus aparato skleidžiamų bangų pagalba, todėl šis būdas yra visiškai neskausmingas ir nesukelia nemalonių pojūčių.

Jokio skausmo

Beadatinė mezoterapija (elektroporacija) yra atliekama pasitelkiant kombinuotą ultragarso bangų ir impulsinės elektroterapinės simuliacijos terapiją. Ši procedūra yra puiki alternatyva klasikinei mezoterapijai ir ypač tiems, kurie bijo adatų ar yra nepakantūs skausmui. Procedūros metu saugiai ir greitai biologiškai aktyvios medžiagos yra įvedamos į organizmą per epidermio ir dermos odos sluoksnius specialiu mezoterapiniu šautuvu, kiekvienam pacientui individualiai parinkus veikliųjų medžiagų kokteilį, atsižvelgiant į odos būklę bei poreikius. Beadatinė mezoterapija yra visiškai neskausminga bei labai veiksminga odos būklės gerinimo procedūra.

Rezultatai – tarsi po plastinės operacijos

Mezoterapijos procedūros poveikis pastebimas iš karto: oda tampa elastingesnė, sveikesnė, švytinti. Norint ilgalaikio ir ypač efektyvaus rezultato, mezoterapijos procedūrą rekomenduojama atlikti kursais. Konkretus procedūrų skaičius priklauso nuo siekiamo rezultato, odos būklės, tačiau standartinės mezoterapijos kursą sudaro 6 procedūros. Atlikus visą procedūrų kursą, rezultatas yra akivaizdus, ilgalaikis ir negrįžtamas. Pokyčiai, pasiekti mezoterapijos procedūrų metu, dažnai yra lyginami net su plastinių operacijų ar hiaulurono bei botulino injekcijų rezultatais.