Apie mus

Garliavos odontologijos centras – vieta, kur gimsta šypsenos. Subūrėme motyvuotų gydytojų komandą, kurių profesionalumas ir patirtis padeda išspręsti net ir labai komplikuotus klinikinius atvejus. Sėkmingus rezultatus taip pat užtikrina centre naudojama moderni medicininė įranga bei aukštos kokybės sertifikuotos medžiagos.

Šis centras išsiskiria tuo, kad po vienu stogu yra teikiamos ne tik kokybiškos odontologijos, bet ir estetinės medicinos paslaugos. Atsakingai rūpinamės kiekvieno paciento sveikata bei estetine išvaizda, užtikrindami ilgaamžius rezultatus ir visapusišką komfortą procedūros metu. Nuoširdi pacientų šypsena po atlikto gydymo – pagrindinė motyvacija, kaskart vedanti mus į priekį ir skatinanti būti geriausiais savo srities specialistais.

Viena iš GOC įkūrėjų – Ilona, odontologijos ir estetinės medicinos mokslus krimtusi net 20 metų Lietuvos ir Prancūzijos universitetuose. Be to, darbo patirties sėmėsi iš geriausių Lietuvos ir Europos specialistų. Noras dalintis sukaupta patirtimi ir spręsti pacientų problemas paskatino įsteigti pažangų odontologijos ir estetinės medicinos centrą Garliavoje.